donweter1989

Ceny bydła 2019

Polecane posty

beata12596    298
2 godziny temu, JarekBazydlo napisał:

Wszystko w temacie. Ostatnio koleżanka pisała żeby pisać na temat bo się cen nie można doszukać :D i nawet zaraz obrońca się znalazł a teraz sam zaśmieca wpisami nie na temat.

I ponawiam prośbę o trzymanie się tematu, chwilę był spokój i dalej pyskówka. Panowie - spokojnie, weźcie pod uwagę, że jest tu naprawdę sporo osób i nie wszystkich interesuje wasze spinanie mięśni tylko cena bydła, bo każdy ma nadzieję, że ktoś napisze, że wreszcie coś się zmieniło i płacą więcej, wiem wiem zaraz posypią się komentarze, że raczej cena leci w dół, ale "nie traćmy nadziei". 

Jak pisałam wyżej cena odsadków 300 kg bez zmian. 

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
3 godziny temu, nikolas29 napisał:

Wie ktoś jak sytuacja z wypłatami w Z.M Zbyszko? Jest lepiej czy nadal tak sobie nie wypłacaja w 

Terminie

Kaplica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, beata12596 napisał:

Jak pisałam wyżej cena odsadków 300 kg bez zmian. 

a to ktos toto jeszcze kupuje ?

a co do cen bydła to chyba nigdy ubojnie tyle nie zarabiały co teraz, euro droższe niz rok temu a za bydło płacą 2 zł mniej niż rok temu ... jakies 80% miesa wyjeżdza na zachód gdzie rozliczają sie w euro... biznes życia ktos robi

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
2 godziny temu, beata12596 napisał:

 

Jak pisałam wyżej cena odsadków 300 kg bez zmian. 

Nie zgodzę się z Tobą 

Za 10/kg w tej chwili dostarcza Ci ile chcesz,

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556

ale kozak ten operator sieczkarni pewnie jakiś Polak u niemca bo sprzet konkretny a zero odpowiedzialności i rozumu pod deklem

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian007    153
2 godziny temu, marijusz napisał:

ale kozak ten operator sieczkarni pewnie jakiś Polak u niemca bo sprzet konkretny a zero odpowiedzialności i rozumu pod deklem

Szybciej myślę wracał by na swoje miejsce od cen bydła jak magnesówka rozpięła by napęd a maszyna dalej jechała.😝


trzymajmy się kupy bo kupy nikt nie ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2506

No ale niby po to jest napisane Ceny bydła żeby było o tym. A tu więcej innych informacji. Można założyć temat o życiu czy jakoś tak i tam sobie pisać;)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jakie ceny każdy  wie,zmienią się za kilka lat jak akcja w modzie na sukses. Więc można czytać temat co sto stron😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata12596    298
6 godzin temu, soltys48 napisał:

Nie zgodzę się z Tobą 

Za 10/kg w tej chwili dostarcza Ci ile chcesz,

Nie musisz się ze mną zgadzać, to wolny kraj, tyle dostaję za swoje czyli 10 zł jałówki, 12 zł byczki średnia waga 300 kg, cena od co najmniej 2 lat bez zmian. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata12596    298
6 godzin temu, savjer napisał:

a to ktos toto jeszcze kupuje ?

a co do cen bydła to chyba nigdy ubojnie tyle nie zarabiały co teraz, euro droższe niz rok temu a za bydło płacą 2 zł mniej niż rok temu ... jakies 80% miesa wyjeżdza na zachód gdzie rozliczają sie w euro... biznes życia ktos robi

 

Ano ktoś toto kupuje wyobraź sobie, bo nie mam problemu ze sprzedażą, mówię tu o firmie, a nie pojedynczych odbiorcach. Duża większość moich odsadków ( jakieś 90%) idzie na export, a te które zostały w kraju to tak się złożyło, że są nie tak daleko ode mnie, bo bratowa, która pracuje w agencji mówiła, że ten, który kupił te odsadki( nie bezpośrednio ode mnie tylko od firmy, której zawsze sprzedaję) też wnioskował o dopłatę do nich, a że wyskoczył błąd stąd o tym wiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kolega sprzedał 20 odsadków w wadze od 220 kg do 310 to wagi skrajne  brał ogólnie od sztuki 2100zł  dopisuje mieszanka kolorowe ,simy trochę udające belgi jeden biało grzbiet

Edytowano przez zkordalski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, JarekBazydlo napisał:

No ale niby po to jest napisane Ceny bydła żeby było o tym. A tu więcej innych informacji. Można założyć temat o życiu czy jakoś tak i tam sobie pisać;)

A kiedy pan raczy napisać jakąś cene? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian007    153
1 minutę temu, beata12596 napisał:

Stówka Panie stówka 😂

Za taki towar i ja takie ceny usłyszałem. Waga 200- 300 kilów -5 procentów 


trzymajmy się kupy bo kupy nikt nie ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata12596    298
4 minuty temu, damian007 napisał:

Za taki towar i ja takie ceny usłyszałem. Waga 200- 300 kilów -5 procentów 

O co kaman? 

2 minuty temu, weksel napisał:

TA i brutto pewnie powiesz😂😂😂😂Beata i bez wagi łącznej

Nie powiem i nie mówiłam, że brutto, bo tak nie jest, odbijają bodajże 5%, a waga jak najbardziej łączna bo niektóre mają np 260 kg, a inne mogą mieć 330 kg dla przykładu, średnia waga po potrąceniu ma mieć 300 kg, bo za więcej mi nie zapłacą, za mniej owszem. Jeszcze jakieś pytania dla niedowiarka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian007    153
2 minuty temu, beata12596 napisał:

O co kaman? 

Takie same ceny jak Ty podałaś za setki lm i ja usłyszałem do zapłaty jak dzwoniłem do sprzedającego. I 5 na brud z wagi ogólnej. 

Natomiast Ciekawostka taka że jeden pośrednik jak kupuje u niego sztukę prosto z rozładunku u niego na bazie to nie daje skity i dolicza 2 kilo do 50 kilogramowego cielaka. Hf 9 zł kilogram + 8 procent.

  • Like 1

trzymajmy się kupy bo kupy nikt nie ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Romas11
      Sprzedam Byczki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg,  Jalówki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg i Celiaki  byczki ras mięsnych  i mlecznych 70-130kg ,Jalówki 70-130 kg. Znajduje się w Łomży .
      605978048



    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj