Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Ceny mięsa w dół

galeria
Odsadki mięsne
Opublikowano
2 godziny temu, karrol napisał:

Tako bef omijaj szerokim łukiem chyba że nie zależy ci na kasie w terminie

Dzięki. Niestety mnie nie było bo bym więcej podpytał z ciekawości, ale tylko mamie zostawił wizytówkę i twierdził że kasa od ręki

Opublikowano
3 godziny temu, gigix napisał:

Jakieś opinie na temat BEEF-Marek, ubojnia z brzeźnicy ewentualnie jakieś polecenia do kogo z bykiem, okolice brańska....

A Kuczaba ze Świryd? Byków nie bierze? Bogacewicz z Orli "adek" czy Anna chyba jego matka. A nie wiesz kto dobrze płaci za jałówke?

Opublikowano (edytowane)
20 godzin temu, krzysztofsb napisał:

Jaka cena realna za 8szt HO okolo 700kg z luzu lubelskie moze ktos ma dobrego kupca

F.H Szostak Piotrów Gułaczów dawał dobre ceny nie wiem jak teraz 

Edytowane przez Luki995
Opublikowano
8 godzin temu, nexeqadore napisał:

Sprzedane dziś jałówki mm 7. 30 netto i krowa 4. 80 netto

Coś wiecej o tych jałówkach? Wczoraj byli oglądać moje i za mieszanke bbb dawał 7,4 bruttto za angusy 6,8 brutto waga około 500 kg +- wg mnie mało dawał boasy nie mają ale wyglądają ładnie sam przyznał.

Opublikowano (edytowane)

Byk do góry, który handlarz będzie pier**lił ze tanieje to mu kopa w jaja i cios na wątrobę.cały czas będzie do góry stopniowo 

Edytowane przez bobienko
Opublikowano
4 minuty temu, bobienko napisał:

Byk do góry, który handlarz będzie pier**lił ze tanieje to mu kopa w jaja i cios na wątrobę.cały czas będzie do góry stopniowo 

Już dawno o tym pisałem że byk cały czas do góry bo mało towaru. Tu na forum i tak handlarze beda pisać inną cene:)

  • Thanks 1
Opublikowano (edytowane)
Dnia 29.10.2019 o 18:19, duszekl napisał:

Jaki termin ?? Pytanie jesteś Wat czy ryczałt 😊

A witam termin 14 dni ale zawsze są na 7 dzień.ryczłt.

Edytowane przez tomcio551
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

    • Przez Romas11
      Sprzedam Byczki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg,  Jalówki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg i Celiaki  byczki ras mięsnych  i mlecznych 70-130kg ,Jalówki 70-130 kg. Znajduje się w Łomży .
      605978048



    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v