TheRolnik1992

Problem z krową

Polecane posty

Witam. Mam problem z krową. A mianowicie jest ok 3 miesiące po pierwszym ociepleniu. Chodzi cały dzień na pastwisku z dwoma cielakami. Potem na noc zamykana do Cholewa (cielaki są osobno) . Dostaje szrutu i siana. I ostatnio rano jest zesztywniała (jakiś tydzień). do wieczora wraca do normy.  Potem kolejnego dnia to samo. Ma problemy z chodzeniem. Dodam jeszcze że dotyczy to tylnych kończyn. Jaką może być przyczyna? Brak jakiegoś  składnika czy cielaki  za mocno "tłuką " ? 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kamil100691
      Posiadam pierwiastkę rasy montbeliarde wycielona z miesiąc temu dziś rano spuscila z siebie prawie całe mleko jak przyszedłem leciało z 4strzykow zostalo może z 2litry...wcześniej dawala może z 11 na udoj wieczorem to samo leci cienkim strzykiem ale z wszystkich 4 😏 może ktoś miał coś podobnego lub zna na to jakiś patent 
    • Przez norbert098
      Witam może ktoś wie co się stało. Podczas jazdy ciągnikiem nagle coś strzeliło pod maską i ciągnik odrazu zgasł. Po próbie odpalenia ciągnik nie chce zapalić tylko słychać jak stuki, trzeszczenie jakby w silniku.
    • Przez kisterek96
      Witam mam problem z odpalniem Massey F. 6480 150 km na silniku Perkinsa na elektronicznej pompie mianowicie palił do konca wstawiłem go do garażu i nie odpala już po tym czasie ani razu.
      Wyskakujące błedy: 
      E1077
      E723
      E174
      Co to może być czy ktoś miał podobny problem. 
    • Przez Michalkowalczyk
      Witam. Wymieniając sprzęgło w moim mtz d50 postanowiłem wymienić uszczelnienie miski olejowej oraz zajrzeć do panewek oi przy okazji wymienić pompę oleju... Okazało się że panewki są porysowane i więc zakupiłem według symbol (wal po pierwszym szlifie wg symbolu na panewkach) po założeniu nowych panewek nie skrecając miski olejowej nie mogę zakręcić wałem (wtryski wyjąłem aby lżej się kręciło )... Pomocy!!! 
    • Przez Chromek
      Cześć
      Mam problem u siebie w autku z ogrzewaniem, gdy autko przekroczy 92 stopnie czyli chłodziwo idzie przez termostat na pełen obieg to ogrzewanie przestaje działać i powraca dopiero gdy termostat zamyka obieg. Podczas jazdy zjawisko nie występuje tylko podczas postoju w korku.  Ktoś coś może podpowie?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.