Damianson

Renault 110.54 pompka zasilajaca

Polecane posty

Damianson    0

Witam zakładam temat ponieważ nie znalazłem nic na temat pompki zasilającej w renault . Otóż kupiłem ciagnik z awaria układu paliwowego ,i tu zaczyna się kłopot iż znalazłem kłopot w pomoce zasilającej ze nie podaje paliwa . W serwisie zamówiłem pompkę podałem numer VIN,rok,model i typ silnika i przyszła ta pompka to zdjęcie na  na dole natomiast po wymontowanie mam taką pompkę 

8b82507e40d39696fb3409a70b5d.jpeg

images.jpeg Czy to są takie same pompki i bez różnicy która zamontować można?

Edytowano przez Damianson
Zdjęcia nie w tej kolejnosci
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8516

ta dolna jest właściwa  ta górna od innego ciągnika być może Aresa ala nie jestem pewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianson    0

To jest renault z 2000 roku czy jest możliwe ze była tam zamontowana inna pompka niż w starszych . I czy zasada działania tych pompek jest taka sama jak założę ta inna to tez będzie chodzić czy coś się może uszkodzić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8516

nie spotkałem się z inną pompką w silnikach MWM D226-6 a taki powinien być w R 110-54 chyba że masz inny silnik ,po prostu wysłali ci inną pompkę przez pomyłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianson    0

Dzwoniłem do biura class i stwierdzili ze to nie pomyłka ,tak wychodzi po numerze VIN . Tak silnik jest D226-6 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8516

to być może są zamienne zamontuj i będziesz wiedział choć nie sądzę by ta górna pasowała nawet jakby rozstaw śrub pasował bo

w tej dolnej ten popychacz leży na wałku rozrządu a jak to będzie pasować w górnej nie wiem ,ja wymieniałem taką jak na dolnym zdjęciu

moim zdaniem robią cię w konia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1151

zasada działania jest taka sama

taką pompkę dostaniesz w każdym lepiej wyposażonym sklepie, są to części znormalizowane i występowały m.in w Mf czy JD


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianson    0

Kamil192 a załorzyles ta inna pompkę niż była? 

 

Edytowano przez Damianson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiejdal    0
i co dobra ta nowa pompka? tez musze kupic nową zeby byla w zapasie bo stara jest juz na wykonczeniu. z tego co przegladalem ogloszenia to jedna pompka pasuje do roznych modeli i roznych marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez damianzb9613
      Witam, co może być przyczyną mokrego kolektora wydechowego i całego tłumika aż do samej góry (podstawiłem puszkę pod tłumik to nakapało oleju z paliwem czy coś takiego )zostały wymienione pierścienie tłokowe , uszczelki pod głowicą i pompa paliwa i wtryski były sprawdzone.
    • Przez Piotrek106
      Witam, mam pytanie z jakiego samochodu podchodzą klocki hamulcowe do ciągnika renault 106.14?

       
    • Przez mumin0121
      KOLEDZY KTO POMOZE CO TO ZA KONTROLKA POD NUMEREM 10 ZASWIECILA SIE NA GORACYM SILNIKU I PISZCZAL SYGNAŁ
    • Przez BartekCiszek
      witam mam problem a mianowicie pólbiegi nie chca sie przelaczac jak pojezdze troche to wtedy sie przelaczy ale to dopiero po polowie dnia gdy przelacze z polbiegu 2 na 3 to kontrolka przeskakuje jak by sie przelaczyl a zaraz wskakuje spowrotem na 2 to samo z 1 póbiegiem
    • Przez zieli88
      Witam,
      Ostanio podczas ruszania ze skrzyżowania znikły półbiegi i przełączyło automatycznie na najwyższy (było trzeba zredukować głównymi żeby ruszyć). Na wyświetlaczu przy zegarach normalnie przełączają się od 1 do 4 ale brak jest żadnej reakcji. Sprawdzone zostały elektrozawory za prawymi schodami i wogóle nie dochodzi tam prąd, ewidentnie jest problem z elektryką, z góry dziękuję za podpowiedzi.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj