mustafakali

nordsen 3m

Polecane posty

daron64    876

Po co wstawić zdjęcie,  po co podać konkretny model siewnika, po co napisać poprawna nazwę. Przecież każdy wie, że nordsten ma tylko jeden model siewnika. 

Wiadomość z agroFakt.pl

daron64    876

Ja mam 2.5m lift o matica ,  tego starszego jasno niebieskiego, to po południu mogę Ci napisać jak jest u mnie ustawione. Denka  mam chyba na 3 zabek(jeśli liczyć że pierwszy to najbardziej przymkniete),  zasuwy musiałbym zobaczyć, bo nie pamietam

pawel_rawa    21
ja w 2.5m mam na 4 ale na równych polach a na jednym bardziej górzystym daje na 3 bo pod górkę więcej siał a zasówki na 2 ząbek licząc że 1 to otwarte na max

daron64    876

Ok denka - 7,  zasuwy na 3 licząc że 1 to najbardziej otwarte

Edytowano przez daron64

jacek3773    45

u mnie zasówka na 1 licząc od max otwarcia i denka 2 lub 3 chociaż trójka najbardziej się zgadza z tabelą , i pewnie MTZ też odgrywa rolę  ze zgodnością próba-tabela

Edytowano przez jacek3773

adam8056    6

Witam. Warto kupić za tyle ten siewnik? https://www.olx.pl/oferta/siewnik-zbozowy-nordsten-clb-300-mk-ii-CID757-IDx066Q.html    I jaki ciągnik go uciągnie? Jest jeszcze taki https://www.olx.pl/oferta/siewnik-zbozowy-saxonia-3-00-metry-CID757-IDx06Vq.html#19cf5882ae  Ciągniki to t 25 i zetor 7011. 

Edytowano przez adam8056

adam8056    6

Ale czy warto jechać oglądać za tą cenę bo ponad 100 km mam. A tak ogólnie to chyba dobre siewniki te nordsteny czy lepiej poznaniaka na oleju? 

jacek3773    45

siewników już nie ma , co to jest 100km , wrzucasz dechę na przyczepkę dwa pasy i jazda , swojego nordka tak przywiozłem i nie zamienił bym na poznaniaka , a miałem takiego na docisku

• Thanks 1

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez damian315
      Posiadam siewnik nordsten 3m i taki oto sterownik, może mi ktoś wytłumaczyć jak on działa bo próbowałem różnych kombinacji i w żaden sposób nie może załączyć ścieżek . Z góry dziękuje za pomoc .

• Przez kangur95
      Witam, czy mógłby mi ktos wysłać tabele wysiewu do amazone d8 specjal
    • Przez zet9540
      Witam . Mam problem nad wyborem redlic w Siewniku Agro-Masz SR300 w grę wchodzą
      1) talerzowa pojedyncza z kółkiem kopiującym
      2) talerzowa z kółkiem czyszczącym i kółkiem kopiującym
      3) dwu talerzowa z kółkiem kopiującym
      Klasa ziemi 4-6 . Proszę o propozycję
    • Przez Amigos27
      Witam posiadam siewnik Poznaniak 2.7m opryskiwacz 12m i rozsiewacz do nawozu 12m. Jak mam zrobic ścieżki zeby to wszystko ladnie opryskac bez mijaków? Jak to wyliczyć? Pozdrawiam 
    • Przez yacenty
      Witam!
      pomożcie wybrac jakis siewnik 3m taki zeby 3p sobie z nim spokojnie radzil.
      Zastanawiam sie nad używanym Amazone D7 albo D8 czym one sie różnią?
      co innego jest godne uwagi?
      na co zwrócic uwage?

zamierzam przeznaczyc na siewnik jakies 10tys zl, moze byc ciut wiecej ale tylko w bardzo uzasadnionym przypadku

pozdrawiam
      YacentY
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.