Skocz do zawartości
News
Arek39

Jak ustawić siewnik amazone do rzepaku?

Polecane posty

Arek39    0

Mam problem z ustawieniem siewnika amazone ad 302 na redlicach talerzowych tzn. siewnik sieje rzepak za głęboko. W związku z powyższym postanowiłem wymienić ,,stopki" znajdujące się przy talerzach. Tylko nie wiem na jakiej wysokości mam je ustawić od powierzchni ziemi?  

DSC_1074.JPG

DSC_1075.JPG

Wiadomość z agroFakt.pl

Arek39    0

Iron o co chodzi? Nikt nie posiada takiego siewnika i nie sieje rzepaku?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez cegi123
      Wiem, że to pytanie może wydać się śmieszne, ale... Mój facet wybiera się jutro na wieczór kawalerski. Wiem, że mają w planach wizytę w night clubie. Boje się, bo mam przed oczami te d**eczki, i on ... Normalnie mnie krew zalewa . Powiedzcie, czy w takich klubach, laski lepią się o kolesi, a te co tańczą na rurach, są "dostępne" dla wszystkich, tzn, że każdy może je np. klepnąć??'

Znajomi polecili mi http://www.sweetdream.com.pl/ Super miejsce i atmosfera
    • Przez jedrus2020
      Witam wszystkich. Ostatnio wpadł mi do głowy pomysł a żeby sprzedać poznaniaka i kupić jakiś mały siewnik 2m i zrobić do niego agregat uprawowo siewny. Wpadł mi w oko siewnik isaria 2.25 :https://www.olx.pl/oferta/siewnik-isaria-CID757-IDtpjT5.html co o nim sadzicie ? ma ktoś możne do niego jakaś tabele wysiewu lub powie jak zrobić próbę kręcona? agregat oczywiście do 60.
    • Przez mrugolek
      Witam. Jaka jest waga siewnika Amazone d7 super s ?
    • Przez Skorsky
      Witam. Posiadam ciągnik Renault 103.54 1993r. Zakupiłem go niestety od typowego handlarza, a będąc raczej małowiedzącym w tym temacie okazało się że ciągnik nie jest w pełni sprawny.Rzeczy mechaniczne udało mi się doprowadzić do ładu. Jednak z tego co wiem ciągnik posiada nieodpowiednie koła. Przednie są 13.6 rozmiar 28, a tylne 16.9 rozmiar 34. Z tego co sprawdzałem na stronach które podają zalecane rozmiary to powinny być 14.6 r28 i 16.9 r38. Tutaj pojawia sie moje pytanie w związku z tym że wymiana 4 kół może byc dosyć kapitałochłonna. Skoro przednie są w odpowiednim rozmiarze znaczy wysokośc felgi wynosi 28. Czy musze zmieniać przednie opony? Czy wystarczy że wymienię tylko tylne koła? Jesli tak to domyślam się że powinny być tam felgi o rozmiarze 38, w związku z tym jak dowiedzieć się/obliczyc jakie powinny byc tam opony aby obie osie się zgrywały i nie wpływało to niekorzystnie na układ napędowy?
    • Przez marian508
      witam nie wie ktos przypadkiem jak rozmontować na czesci pierwsze talerze do d8 oprócz tych 3 srub którymi jest przykrecony nie ma zadnych innych śrub a potrzebuje wyciągnąć jeszcze ośkę 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.