Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
zyz1o    5

Witam kupiłem używanego 7930 wszystko pięknie ładnie tylko przy prędkości 20-28 na godz strasznie drzy ale jak jadę powyżej lub po nizej tych prędkości to jest spoko ktoś miał takie cuda ?

Wiadomość z agroFakt.pl

zyz1o    5

Ciśnienie miałem 1.5 dałem na 2 atmosfery to jeszcze gorzej ale boję się że jak będzie za mało to opony szlak trafia najbardziej na twardej nawierzchni odczuwalne na piasku wszystko git jak myślicie jakie ciśnienie dać teraz spufcilem na 1.5 i się zastanawiam czy jeszcze nie upuscic 

kali2107    109
1,5 jest ok. możesz ewentualnie zejść do 1.2 ale przy bardzo ciężkich maszynach może być mało

zyz1o    5

Ja go ogólnie używam do transportu przyczepa samozbiedajaca i beczka 

maniek321    2
Napisano (edytowany)

Poduszki amortyzacji kabiny 😊 nie raz się z czymś takim spotkałem u różnych john deere-ów ☺ Albo🤔  jeśli drży cały to już możesz mieć problem ze sprzęgłem na wale napędowym kół przednich😰 Też jeden rolnik miał podobny problem ze trzeslo ciągnikiem😵 I ciśnienie nie ma nic do rzeczy☝... by musiał mieć bardzo nierówno zdarte opony👈... Sprzęgło jest jak dwa duże talerze płaskie💿 zabudowane mniejszymi tarczkami ze sprezynami dociskowymi😒 no coś takiego😞 Jeśli chociaż 1 sprężyne wywali😲, będzie ciagnik drżał🤕 Nie chce cie straszyć😱 ale lepiej weź konkretną latarkę🔦 i połóż się pod ciągnik🚜 i jak masz po środku ramę i mały otwór😳o taki👌 to powinno widać sprzęgło a zwłaszcza te sprężyny💣💨 traktor będzie jeździł normalnie, nawet tego przy zmiany biegów itp. Nie poczujesz, ale będzie trzeslo lekko jak teraz🚡 No inna sprawa jak te sprężyny będą chciały się trochę wyrwać na przechadzke🚀 to wtedy ni pojedziesz😆 to tak na przyszłość 🤓

Edytowano przez maniek321
A takie tam

ariss    4

sprzęgło na wale kół przednich?? drgania to albo poduszki pod kabiną ewentualnie krzyżaki na wale między skrzynią a silnikiem lub tłumik drgań z tyłu lub przodu silnika

maniek321    2

Tak. To jest tłumik drgań, przy skrzyni. My często nazywamy też to sprzęgłem. Krzyżak to by mu tak nie drgal tylko szarpał. Wiem co mówię sam to miałem. Więc jeśli nie "Tłumik Drgań" to poduszki amortyzacji kabiny. 

ariss    4

właśnie w ciągnikach 7 tyś razem z tłumikiem trzeba czy też warto wymienić krzyżaki bo mogą narobić problemu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez JohnDEE
      Panowie porzebuje pokrywy podnośnika do John Deere 2140/2850 jak ktoś coś wie i da znać to będe wdzięczny z góry dzięki 
    • Przez AgroTeamZamosc
      John Deere 6330 comfort - osad na ściankach zbiorniczka wyrównawczego zbiornika płynu chłodniczego, ubytek płynu, bulgotanie i ciśnienie w układzie nawet gdy płyn wystygnie słychać przy odkręcaniu korka ciśnienie. Płyn nie ucieka do oleju. Co może być przyczyną ?
    • Przez wlodarao
      Witam.
      Poszukuje używanego wału korbowego do jelonka 430 może być do szlifu.
      Za wszystkie info. bardzo dziękuje
    • Przez marek911
      Witam. Chcialbym zalozyc sobie cofanie przenosnika pochylego hedra. Widzialem ze w wersjach np 1075 wystepowalo to w oryginale. Na jakiej zasadzie to dziala? Moze ktos ma do sprzedania taki mechanizm
    • Przez Luk-asz
      Witam chciałbym zaczerpnąć od właścicieli John deere 2850 kilka informacji???
      -z jakimi maszynami pracujecie
      - jak z awaryjnością 
      - na co zwracać największa uwagę przy kupnie 
      z góry dziekuje za info

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.