Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Macase    1

Witam. Gdzie znajduje się pompa hydrauliczna w ciągniku john deere 3030. Chodzi o tą pompę mniejszą wspomagającą tą na zewnątrz. Trzeba rozpoławiać ciągnik?? z góry dziękuję

unipasz    0

deutz fahr1322 jak go ustawić chodzi o która  dźwignia jest od czego

zbyszekbrzuze    220
Tak trzeba rozpoławiać na skrzyni biegów i powyciągać kosze. Ale najpierw sprawdź dla pewności zawór koło filtra oleju, jest w bloku skrzyni pod korkiem na klucz ok 30mm Lubi się zatkać i wtedy pompa też słabo podaje.

KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Wiadomość z agroFakt.pl

Macase    1

Znalazłem tylko taki zawór ze sprężyna w środku i kulką ale to wszystko czyste. Nadal gubi cisnienie weże jak podepne owijarkę to drżą , nieraz wspomaganie zginie.... podnośnik drży też. A może być to wina rozdzielacza??

zenas    8

Prawdopodobnie jest za rzadki olej, wymień na letni gęstszy, ja miałem podobnie po 12 latach przy talerzówce w temperaturze 35 stopni, zaczęła wariować, nie podnosiła a kierownica się zacinała, a wszystko zaczęło się po wymianie oleju na Agrol UTTO, 10w30 on się nie nadaje na żniwa do tego ciągnika, wymieniłem na gęstszy i chodzi jak ta lala, bez wymiany pomp jak to doradzają gimniazjaliści.

• Like 1

Ciągnik powinien być jak koń-prosty w budowie i nie zawodny w pracy.
www.youtube.com/watch?v=N--TWYKpbYM

Macase    1

Nie nie, jeżdżę na Fuchsa Stou 10w40, taki jak zalecają do John Deera także olej jest dobry. Mechanik był niby pompa ta w środku słabo podaję na tą na zewnątrz i gubi ciśnienie...

zenas    8

Pompa to ostatnia rzecz za jaką się należy zabrać, zaczynasz od najprostszych, czysty olej, gęstość oleju, ilość oleju czy nie za mało, sprawdzamy na pracującym silniku, potem rozdzielacz, oringi, czy nie puszczają.

Ciągnik powinien być jak koń-prosty w budowie i nie zawodny w pracy.
www.youtube.com/watch?v=N--TWYKpbYM

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez borsuk1891
      Witam wszystkich.
      Mam problem z podnośnikiem ,a właściwie z pompą . Na zimnym silniku podnośnik słabo podnosi i po dodaniu gazu zaczyna wyć pompa. Tak jakby było coś przytkane. Nie ważne czy z maszyną czy bez.  Zapala się kontrolka od filtra oleju hydrauliki.  Po wykręceniu filtr jest czysty. Następnie robię płukankę z ropy całej skrzyni i wraca wszystko do normy. Pompa nie wyje, kontrolka gaśnie podnosi bez najmniejszego problemu. Dzieje się tak średnio 3 razy w roku. Czyżby coś przytykało się bo filtr na pewno nie? Olej jaki zalewam to Agrol U . Prosze o pomoc i dziękuje.
    • Przez rafal12
      Problem polega na tym że zdiagnozowałem w john deere 6400 dość spory luz na flaszy wchodzącej do skrzyni (nr 3 na zdjęciu) pytanie brzmi jak skasować ten luz ? przerabiał ktoś ten temat ? jest tam jakieś łożysko ? czy na frezach może być wyrobione ? .

• Przez Niemczol
      Witam, mam problem ze skrzynią auto power, podczas jazdy wyłącza bieg I za chwilę ponownie załącza. Kod błędu jaki mam zapamiętany to: 365689. Z góry dziękuję za pomoc.
    • Przez stasek663
      Witam  
      Pacjent 6100 sprawa wygląda tak że traktor portal kilka dni na mrozie A gdy chcialem go zapalić świeci się tylko kontrolka akumulatora(traktor przekręci raz i koniec ) ladowalem akumulator,próbowałem z prostownikem z rozruchem i dalej nic..rozrusznik sprawdzony na innym akumulatorze to samo tez zakręcić tylko raz..
      Kontrolka pomarańczowa akumulator 

• Przez matijas67
      Witam 
      Mam problem w moim John Deere 6600 1999r
      Otóż jak chce odpalić to brzęczy chyba "bendix" Ale był wymieniany na nowy, nie wiem czy to może wina rozrusznika, nwm pomysły mi się kończą..
      Kiedyś palił na strzala Ale teraz coraz gorzej i teraz na zimnie to po 15 razy muszę przekręcić kluczyk żeby zapalił  A jak jest ciepły i chodzi w polu to jak zgasze to pali od razu ( na ciepłym) 

Co to może być za przyczyna? 
      Jeśli ktoś coś wie to jakby mógł mi pomoc 😇
      Z góry dziękuję za podpowiedź 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.