Macase

Pompa hydrauliczna john deere

Polecane posty

Macase    1

Witam. Gdzie znajduje się pompa hydrauliczna w ciągniku john deere 3030. Chodzi o tą pompę mniejszą wspomagającą tą na zewnątrz. Trzeba rozpoławiać ciągnik?? z góry dziękuję

zbyszekbrzuze    239
Tak trzeba rozpoławiać na skrzyni biegów i powyciągać kosze. Ale najpierw sprawdź dla pewności zawór koło filtra oleju, jest w bloku skrzyni pod korkiem na klucz ok 30mm Lubi się zatkać i wtedy pompa też słabo podaje.

KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Wiadomość z agroFakt.pl

Macase    1

Znalazłem tylko taki zawór ze sprężyna w środku i kulką ale to wszystko czyste. Nadal gubi cisnienie weże jak podepne owijarkę to drżą , nieraz wspomaganie zginie.... podnośnik drży też. A może być to wina rozdzielacza??

zenas    9

Prawdopodobnie jest za rzadki olej, wymień na letni gęstszy, ja miałem podobnie po 12 latach przy talerzówce w temperaturze 35 stopni, zaczęła wariować, nie podnosiła a kierownica się zacinała, a wszystko zaczęło się po wymianie oleju na Agrol UTTO, 10w30 on się nie nadaje na żniwa do tego ciągnika, wymieniłem na gęstszy i chodzi jak ta lala, bez wymiany pomp jak to doradzają gimniazjaliści.

• Like 1

Ciągnik powinien być jak koń-prosty w budowie i nie zawodny w pracy.
www.youtube.com/watch?v=N--TWYKpbYM

Macase    1

Nie nie, jeżdżę na Fuchsa Stou 10w40, taki jak zalecają do John Deera także olej jest dobry. Mechanik był niby pompa ta w środku słabo podaję na tą na zewnątrz i gubi ciśnienie...

zenas    9

Pompa to ostatnia rzecz za jaką się należy zabrać, zaczynasz od najprostszych, czysty olej, gęstość oleju, ilość oleju czy nie za mało, sprawdzamy na pracującym silniku, potem rozdzielacz, oringi, czy nie puszczają.

Ciągnik powinien być jak koń-prosty w budowie i nie zawodny w pracy.
www.youtube.com/watch?v=N--TWYKpbYM

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez KruszBar
      Wi
    • Przez miron_ol
      Witam, oglądałem wczoraj JD 6910 Skrzynia PowerQuad Plus i zauważyłem dziwne jak dla mnie zachowanie po odpaleniu a mianowicie dwie trzy sekundy po odpaleniu silnik dwa razy jakby szarpie , tak jakby dostał obciążenia ( zmiana biegu czy coś takiego).Czy to jest normalne zachowanie ?
    • Przez romanik99
      Podrzuci ktos linka do uszczelniacza ktory montowany jest w bloku silnika w miejscu gdzie przykręca się pompę wtryskową? Nie mogę znaleźć tego na schematach

P.s. prosze moderatora o wrzucenie do wlasciwego dzialu bo mi sie źle klikło
    • Przez shiftmp3
      Witam serdecznie, mam  zużyte panewki na podrzutniku cenna dość wysoka moje pytanie brzmi czy ktoś dorabiał takie panewki z jakiegoś materiały ? może teflon  albo coś? 
    • Przez Dwaidko
      Witam. Mam problem z usunięciem błędów w john deere 6800. Wkładam bezpiecznik na pozycji 115 i wyświetla mi się jakiś kod, a gdy przełączam kierunkowskazem to on nie reaguje. Może ma ktoś pomysł dlaczego to nie działa. Jeszcze dodam że jak go kupiłem to ten bezpiecznik był już włożony i tak jeździłem na tym trybie.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.