A może ktoś miał już taki problem u siebie bo w tamtym roku wymieniałem łożyska na dolnym wariatorze tu gdzie osadzone jest wałek ze sprzęgłem i idą 2 łożyska z luzem c3 i jedno większe drugie mniejsze i gdzieś po około 10 godzinach koszenia znów zaczęło mi pukać więc i teraz to rozebrałem i okazało się że w tym mniejszym łożysku pękł koszyczek co trzyma kulki łożyska oba snr także myślę że dobre i było coś takiego że delikatnie obudowa była wyrobiona łożysko wchodzi prawie że samo ale luzu nie ma a przynajmniej ja nie czuje ale w obudowie się kręci to łożysko to wkleiłem na klej do łożysk i teraz pytanie przez co zepsuło się to łożysko raczej wady fabrycznej łożyska nie było może być coś takiego że te łożyska nie mają współosiowości i przez to się rozleciało to łożysko czy może inna jest jakaś przyczyna