BIZON Rekord ZO58 z sieczkarnią
-
Podobna zawartość
-
Przez Rolniczek95
Z wujkiem zastanawiamy się czy dało by się przerobić instalacje elektryczną w bizonie z 24v na 12v, co sądzicie, czy gra jest warta świeczki ?
-
Przez warchest
witam pękł mi blok w bizon rekord i mam takie pytanie gdzie regenerują silniki i jak to cenowo wyglada , a gdzie mozna kupic sam blok ?
-
Przez Darek914
Witam czy jak wyjąć pompe wtryskową w bizonie trzeba ja ustawiać na jakieś znaki czy nie bo nigdy nie wyjmowałem a musze wyjąć
-
Przez CiapekTV
Siemanko wszystkim Mam prośbę piszę od razu i proszę o opinie posiadaczy lub osoby które się orientują w temacie.
Pytanie brzmi czy kosiarka bijakowa nada się do słomy , czy da radę ściąć bez zapychania czy innych usterek, owszem myślę nad starym Orkanem 2 ,ale czasu nie mam na naprawy i chciał bym nowy sprzęt bez zbędnych napraw. Ciągnik jaki będzie pracował z sieczkarnią to MF 135 mocowo podobny do (235/2812)
Z góry dziękuję za opinie Pozdrawiam

Rekomendowane odpowiedzi
Problem przyspieszaczem Bizon z056
Bizon Super Z056
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się