warchest

sprzedam zetor 7211

Polecane posty

warchest    253

u mnie w ciezkich robotach nie chodzil spojrz po ile teraz zetory chodza to zobaczysz ceny a cena jest do negocjacji tyle ze po obejrzeniu maszyny bo stan techniczny jest dobry silnik zrobiony skrzynia zrobiona wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrp88    175

Zastanawiam się co lepsze, lokata w banku czy kupić zetora z lat 80-90 i do stodoły pod koc?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253
Dnia 12.01.2018 o 20:20, KULAWA_KOZA napisał:

Pamiętaj że zrobiony silnik to już nie to co oryginał , na terażniejszych lipnych częściach.

ja mialem na dobrych czesciach robiony ciezko dostac ale jest taki co ma bo lipy czesci nie ma co kupowac . no tak orginalnie by byl silnik i tez by ktos powiedzial od nowosci nie robiony to zaraz cos poleci a tak zrobiony i jakis czas bd sluzyl a robiony byl do siebie bo chce go na wiekszy ciagnik zamienic

piotrp88 niewiem o co ci chodzi z tym komentarzem ale powiem ci jedno na lokacie w banku nie zarobisz to pewne a zetora kupic i wstawic do stodoly to po co jak masz gosp i robote na ciagnik to sie wtedy kupuje ciagnik a nie inaczej . a pieniadze dobrze ulokowac chcesz to tylko widze zakup ziemi nas tym nigdy nie stracisz tylko zyskasz

Edytowano przez warchest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kubotam
      Problem polega na :
      ścieło nity na trybie, który przenosi napęd na tylny most ( wałek ze skrzyni na tylny most )
      oto pytanie ? Czy jest konieczność wyjmowania obydwu zwojnic ?
    • Przez kaka111
      Witam serdecznie wszystkich rolników i nie tylko.
       
      Chciałem zwrócić się do was o pomoc i jakieś podpowiedzi. Mam 18 lat i z powodu śmierci ojca 13 lat temu zostałem sam przy ziemi, jestem jedynym facetem w domu i wszystkim zajmuje się sam już pare dobrych lat i wydaje mi się, że mam to we krwi, kocham robić w polu. Chciałbym zostać przy gospodarce, ale chce je rozwinąć. Mam 15 ha, URSUS C-360 oraz Zetora 7211, do tego wszystkie potrzebne maszyny. Nastawiony jestem raczej na produkcję roślinną bez zwierząt. I zwracam się z prośbą do doświadczonych rolników, którzy zaczynali podobnie, chodzi mi o jakieś podpowiedzi i rady jak szybko zwiększyć swój areał, od czego zacząć i jak to zrobić.
       
      Z góry dziękuje za pomoc, liczę na poważne wypowiedzi. Pozdrawiam.
    • Przez Krzysiek3654
      Witam,
      Tak jak w pytaniu, jak ustawić zapłon w zetorze 7211?
      Interesuje mnie ile mm ma być tłok przed górnym martwym punktem.
    • Przez miszazawodowiec
      Witam przestawiając dziś zetora 7211 zauważyłem pod nim taką śrubę jak na zdjęciach. Może ona pochodzić z traktora?


    • Przez miszazawodowiec
      Witam mam pytanie czy przy wałku który trzyma łapy sprzęgła zaznaczone na rysunku w czerwonym kółku powinna być śruba z drobnym gwintem i podkładka czy kalamitka wraz z podkładką? Traktor składa drugi mechanik pierwszy nie zdołał sprostać zadaniu dlatego nie wiemy co tam powinno być. Wałek od strony baku.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj