Sokol2

CENA BYDŁA 2018

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Płaci od 3 dni do 8 z kasą problemów nie było na wadze mnie nigdy nie oszukał przynajmniej od kiedy mam to kilogramy się zgadzają raz płaci lepiej raz gorzej zależy ile ma towaru ale ogólnie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johnsnow    24

Do kolegi Jarecki napisze specjalnie. W lutym w "PRIME TIME'' na TVPPIS i TVPINFOI pokazywali parę dni z rzędu Jarosława K który mamrotał że jest całkowicie za przyjęciem ustawy.Było parę sztuk na handel i zpanikowałem . Do kogo mam mieć teraz pretensje, za te kilka tyś zł?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny1991    104
12 godzin temu, zkordalski napisał:

Płaci od 3 dni do 8 z kasą problemów nie było na wadze mnie nigdy nie oszukał przynajmniej od kiedy mam to kilogramy się zgadzają raz płaci lepiej raz gorzej zależy ile ma towaru ale ogólnie polecam.

O kim mowisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pytał ktoś o żywpol Łukasz M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borus90    7

Sprzedane dzisiaj dwie sztuki 1) mm, 800 kg, 2 ) rw, 820 kg. Cena 8 zł brutto.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kowal1108    22

Ktoś pytał o Łukasza M. Sprzedaję do niego. Cenę daje ok jak na moje okolice. Z kasą nigdy nie było problemu. Nieraz kasa była następnego dnia. Maksymalnie czekałem 14 dni tak jak mówił. Ktoś się orientuje jaka teraz cena w Warmińsko-Mazurskim. Mam 4 sztuki okolo 600-700 kg mieszańce czarno białe i Belg  dwie mniejsze takie 300 które też chcę sprzedać razem z tymi ze względu na koniec hodowli . Ile za te które ważą około 300 mogę chciec jeden hf mieszaniec drugi simental. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artek27    355

Toc takich okolo 300kg to szkoda na rzez. Eystaw na olx to ktos kupi do dalszej chodowli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokar2    0

Sprzedane 4 szt bykow mieszance po 8 z vat 903 880 805 752 kg na gnuju odtracone 6% woj lodzkie czy to cena dobra? Wiem ze juz po fakcie ale z ciekawosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gringo1    119
14 minut temu, dokar2 napisał:

Sprzedane 4 szt bykow mieszance po 8 z vat 903 880 805 752 kg na gnuju odtracone 6% woj lodzkie czy to cena dobra? Wiem ze juz po fakcie ale z ciekawosci...

Komu sprzedawałes bo ja też z łodzkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroolnik    4
Dnia 24.07.2018 o 10:36, kowal1108 napisał:

Ktoś pytał o Łukasza M. Sprzedaję do niego. Cenę daje ok jak na moje okolice. Z kasą nigdy nie było problemu. Nieraz kasa była następnego dnia. Maksymalnie czekałem 14 dni tak jak mówił. Ktoś się orientuje jaka teraz cena w Warmińsko-Mazurskim. Mam 4 sztuki okolo 600-700 kg mieszańce czarno białe i Belg  dwie mniejsze takie 300 które też chcę sprzedać razem z tymi ze względu na koniec hodowli . Ile za te które ważą około 300 mogę chciec jeden hf mieszaniec drugi simental. 

Cena za byki 7,5 hf , takie mięsne ale nie do końca 7,7 mięsne 8 + VAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1503
22 godziny temu, dokar2 napisał:

Sprzedane 4 szt bykow mieszance po 8 z vat 903 880 805 752 kg na gnuju odtracone 6% woj lodzkie czy to cena dobra? Wiem ze juz po fakcie ale z ciekawosci...

Kowalczyk ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokar2    0
23 godziny temu, Gringo1 napisał:

Komu sprzedawałes bo ja też z łodzkiego

Starszy facet z woli krzysztoporskiej sam jezdzi dostalem numer od znajomego i pieniadze juz dzisiaj sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokar2    0

A tez  propo handlazy... kiedys przyjechali do mnie kupcy z tychowa zielone reno  mialem 2 szt hf jednego nazwali kon wyscigowy a drugiego ze za maly  cene zaproponowali mala wiec podziekowalem... pozniej przyjechali z rakowa tez ze male no ale cena troche lepsza to wazymy a tu co na wadze ten kon wyscigowy wazy 950 kg a oni bierzemy do 800 kg  wiec zostal przyjechali trzeci i w koncu zabrali... dla mnie wniosek taki ze ci z tychowa  nie wazne jaki byk by byl to i tak maly zero d*py i wogole... fakt bylo to 5 lata temu i do tej pory do nich nie zadzwonilem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1503
1 godzinę temu, dokar2 napisał:

Starszy facet z woli krzysztoporskiej sam jezdzi dostalem numer od znajomego i pieniadze juz dzisiaj sa

Biały mercedes? Mielczarek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ta jakowka ładnie wyszła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mefjurolnik    10

zkordalski no prawda sam bylem zdziwiony poszla w R klasie. Trzeba teraz dobrze opasac byczki i tez sprzedac na poubojowo. Na zywo nic sie nie oplaci oddac w mojej okolicy. To samo ze swiniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
Dnia 20.07.2018 o 21:42, johnsnow napisał:

Do kolegi Jarecki napisze specjalnie. W lutym w "PRIME TIME'' na TVPPIS i TVPINFOI pokazywali parę dni z rzędu Jarosława K który mamrotał że jest całkowicie za przyjęciem ustawy.Było parę sztuk na handel i zpanikowałem . Do kogo mam mieć teraz pretensje, za te kilka tyś zł?

 

niejestem idiotą . Jak by była cisza to by wprowadzili  zakaz rytualnego ityle . LOBBY zrobiło swoje po cichu  jak by krzyczeli to by  pseudo ekolodzy wrzawe  by zrobili  atak na kilka lat spokoj . Załatfiono elegancko .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam87p    23

w tamtym tygodniu sprzedane 3x MM po 9 brutto wagi 745 , 840,  750

HF  800 kg po 8 zł brutto 

okarmienie 7% 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj