Sokol2

CENA BYDŁA 2018

Polecane posty

Kentar    864
25 minut temu, ab23 napisał:

u Biernackiego to tradycja na święta w dół

To chyba tradycja wszedzie. Norma jest w wielu regionach, ze na swieta ludzie potrzebuja pieniedzy i bydla jest od groma na kazdym zakladzie to i zaklady w ch*ja z cena leca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2507

soltys48 napisał:

Bo nierealna na tą chwilę i tyle

Ale zadzwonić boisz się? Nie chcesz przeżyć szoku że dają taką cenę? Masz swoja wizję i tyle. W Getmor jak potrzebują sztuk do wypełnienia kontraktu też ładnie ceny podnoszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiko    110
11 minut temu, JarekBazydlo napisał:

Zresztą jak będę miał fakturę to Ci wyśle na priv foto z ceną;)

i co z Tej ceny,ze taka osiagnales za LM jak Cie orznal na 5 % na kazdej sztuce,albo na 20 kg cieplego miesa,jestes juz dorosly,mie badz naiwny.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2507
Mam być przy uboju i wadze itd. Nie oddaje im całej partii na raz a oddaje pierwszy raz więc będą chcieli przyciągnąć klijenta. A wiem jakie wybicie mają mięsne byki więc śpij spokojnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiko    110
Przed chwilą, JarekBazydlo napisał:

Mam być przy uboju i wadze itd. Nie oddaje im całej partii na raz a oddaje pierwszy raz więc będą chcieli przyciągnąć klijenta. A wiem jakie wybicie mają mięsne byki więc śpij spokojnie;)

i co z tego ,ze wiesz jakie powinno byc wybicie? cos udowodnisz? za cienki jestes zebys upilnowal i dowiodl swego w razie by chcieli Cie oszukac. Ok, pierwszy raz potraktuja Cie rozsadnie,a na tej calej partii swoje odbija.

oczywiscie zycze jak najwiekszej wybojowosci oraz uczciwosci.ja nie z tych zarozumialych, pozdrawiam.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2507

wiko napisał:

11 minut temu, JarekBazydlo napisał:

Zresztą jak będę miał fakturę to Ci wyśle na priv foto z ceną;)

i co z Tej ceny,ze taka osiagnales za LM jak Cie orznal na 5 % na kazdej sztuce,albo na 20 kg cieplego miesa,jestes juz dorosly,mie badz naiwny.

Jak będą zresztą chcieli dadzą Ci mała cenę i to też zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiko    110

Tak,zgodzę się, że nawet i przy małej cenie mogą tak zrobić,jednak większe prawdopodobieństwo oszustwa jest podczas większej ceny.

Pamietam, ze oddawalaes też do Zakrzewskich, Getmor-u. U Zakrzewskich wyszło słabo,że teraz nie chcesz oddać i nawet nie wspomniałeś o nich pisząc o cenach w poszczególnych zakladach? Bo Getmo wiem na swojej skórze czym pachnie, dziwiłem się zawsze, że Ty tam oddajesz i jesteś zadowolony... 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huliszek1990    44

walenski pieta oferowal 14,4 za u kl 14 za r wczoraj. Ale na ubojnie nie zabiera bo mowi ze przepisy :) kazdego zna od kazdego kupowal i kazdy zadowolony, nie ze mna takie numery. Chyba ze pewny gosciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

widzieliscie gdzies na gospodarstwie wage przepędową  ? nawet z luzu na samochod bydle przechodzi po wadze i mozna w łatwy sposob zwazyc każdą sztuke .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mr_Julian    1
21 minut temu, jarecki napisał:

widzieliscie gdzies na gospodarstwie wage przepędową  ? nawet z luzu na samochod bydle przechodzi po wadze i mozna w łatwy sposob zwazyc każdą sztuke .

Edytowano przez Mr_Julian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

sorka tu była odpowiedz na post wyzej ale Mr.Julian sie wycofał z postu 

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2507

Więc tak dziś ustalona cena z Warmią na 4 sztuki w tym są 3LM sztuki sa z marca i 1MM z lutego cena to 14.61zł+vat. Odbiór w piątek a ubój w sobote. 

Reszta bedzie  oddana gdzies w marcu lub troszke wczesniej zalezy od zawirowan cenowych.

Edytowano przez JarekBazydlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja tam nie wiem dzwoniłem o krowy byli zobaczyć cena 5.2 z vatem  za sztuki 630 650 kg brutto byka nie chcieli nawet oglądać  kazał czekać a tu wychodzi ponad 15 ziko brutto za byka w klasie U.... Albo im naprawdę brak tego towaru albo nie wiem zauroczyli sie tymi sztukami i chcą dalszej współpracy wtedy to ma sens 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2507
1 minutę temu, zkordalski napisał:

Ja tam nie wiem dzwoniłem o krowy byli zobaczyć cena 5.2 z vatem  za sztuki 630 650 kg brutto byka nie chcieli nawet oglądać  kazał czekać a tu wychodzi ponad 15 ziko brutto za byka w klasie U.... Albo im naprawdę brak tego towaru albo nie wiem zauroczyli sie tymi sztukami i chcą dalszej współpracy wtedy to ma sens 

No i w piątek jadą:) W sobote jade na uboj i ogladac firme jak wyglada. Trzeba jakiegos kierowce znalesc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Po co Ci kierowca? Do Biskupca łatwa trasa, ale kręta. Siedzibę mają po lewej przed Biskupcem kilkaset metrów od trasy. Moja dopiero odjechała. 740 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7242

Szewczyk zajeżdżał z nadzieją, że nie sprzedałem i niby krowa 70gr w dół w porównaniu do zeszłego tygodnia


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj