Sokol2

CENA BYDŁA 2018

Polecane posty

Gringo1    119

Ile mozna dostac za sima 50% około 700 kg czarny i biały łeb dobrze nabity 9zeta netto czy brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1503
1 godzinę temu, Gringo1 napisał:

Ile mozna dostac za sima 50% około 700 kg czarny i biały łeb dobrze nabity 9zeta netto czy brutto

Obstawiam 8 brutto. Ale to tylko moje przypuszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

8 lm na export po10.20 brutto średnia waga 723kg brutto 6% obcinki. Tydzień wcześniej jeden pojechał na wbc bo go poturbowały po 14zł netto dał 419 mięsa tzn za tyle zapłacili. Nie był największy ale też najmniejszy na żywo nie ważony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyran3   
Gość tyran3

takie ceny to można pogadać. dzwoniłem ostatnio do skupnika  to stara zdarta płyta  bydło za chwile bedzie spadać jak mu powiedziałem ze  handlarz mówi częściej ze cena bedzie spadać jak ksiądz amen podczas różańca to sie na mnie obraził, hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Za byka też.  Czasem się zastanawiam czy nie lepiej było by mieć zamiast tych krów hf takie te lm i potem bydło od tego i jak tu piszą sprzedawać po 10 zeta przecież to kosmos cena a przy żywieniu krów hf idzie opór białka itp to też by jak te bydło rosło tylko najgorzej się tak od razu przestawić kasa nie co miesiąc tylko partiami ...no i czy mają jakieś umowy prywatne czy dają to przez kogoś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

do zkordalski  syn  kturego ojciec ma pod 40 krow hf  wydajnosc 8000 kupił 2 lata temu z 10 jaowek limusein bo powiedział ze krow w zyciu nie bedzie doił a ma ok. 30 kilka lat . po 2 latach zobaczył jaki to dochod i zaczął doic krowy .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sokol2    141

jarecki no wszyscy mysla ze z byków kokosy... dwa lata trzeba wkoło nich chodzic paszy nazbierac rzepak witaminy mleko kupowac cielaki kupic weterynarz,leki , co jakis czas cos zdycha i takie kokosy. wczoraj sprzedane 9 hf po 7,3 netto i jedna jałowka ładna mm 7,5netto 5% na brud. Zeby z byka cos zostało to te 700kgminimum  musi miec w 2 lata a jak nie ma to zostaje tylko gnój. Jak ma 800 to jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Ile wołać za byczki 150-300kg czarno białe ale nie szkieletory 

Edytowano przez pawel885

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SzlachtaM    4
Dnia 23.08.2018 o 09:11, pawel885 napisał:

Ile wołać za byczki 150-300kg czarno białe ale nie szkieletory 

Ile masz tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

12szt, ostrzegam że pytam o cenę max jaką mogę dostać a nie czy warto oddać za 6zł/kg 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SzlachtaM    4
15 godzin temu, pawel885 napisał:

12szt, ostrzegam że pytam o cenę max jaką mogę dostać a nie czy warto oddać za 6zł/kg 

Wiesz co? Wypuść do Lasu jak nie wiesz ile dostać, weź baranie kalkulator i policz. I przestań ostrzegac  !!!

 

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
sprzedane hfy na żywo nie na wbc do mardi. 7.6 netto minus 7% potracenia średni wiek 21.6 mies waga moja średnia 819 brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj