Sokol2

CENA BYDŁA 2018

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wiko    110
Dnia 20.07.2018 o 16:06, JarekBazydlo napisał:

Dzis pojechało 10szt tak jak mówiłem 9szt po 14.5+vat U klasa 1szt po 14.3+vat R klasa. Średnia waga wszystkich sztuk 780kg. Zobaczymy jakie bedzie wybicie i ile kasy na konto wpadnie

Wydaje mi się, że nie pisałeś jak Ci to wyszło, a jestem ciekaw? Będziesz dalej odstawial tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
ja handluje. wyplacalni 100% czasem na wybiciu skubną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, wojtal24 napisał:

a handluje ktos z zm warmia jakie opinie jak z wyplacalnoscia ?

Z kasą nie ma problemów ale  ja bym nie polecał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2471

Dlaczego? 

Ja nie mam zwierzat ale sasiad chce im sprzedac 14 szt byków pierwszy raz i boi  sie o kase i dlatego pytam 


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kasę niech się nie martwi bo jest pewna ale mnie oszukali na cenie i wadze. Na szczęście poszła tam tylko jedna  krowa. Wcześniej kilka lat sprzedawałem tam trzodę ( z tym że przez spółdzielnie) i kantów praktycznie nie było 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Krowy niby w dół a mam 6 na sprzedanie bo jalowki już wysoko cielne i do tego 4-6 byków zależy od ceny.  Zastanawiam się nad sprzedażą wszystkiego po uboju tylko ten strach co oni tam policza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroolnik    4
21 minut temu, zkordalski napisał:

Krowy niby w dół a mam 6 na sprzedanie bo jalowki już wysoko cielne i do tego 4-6 byków zależy od ceny.  Zastanawiam się nad sprzedażą wszystkiego po uboju tylko ten strach co oni tam policza

A do kogo  masz  zamiar  odstawić ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Rozmawiałem już z dabpol i zywpol ten drugi to pośrednik i za każdą sztukę bierze dla siebie 100 zl ale daje gwarancję  (uczciwego wyniku bo idzie niby ma jego konto) a jak koledze ostatnio byk ncb wybił się 52 % to moim zdaniem coś nie halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W EcoBeef pytaliście? Moźe to lepsze niż "Warmia" ? Kasa pewna do 14 dnia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
o ecobeef słyszałem dobre opinie ale nigdy tam nie sprzedawalem. ponoc bardzo dobra ocena u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja sprzedałem pierwszy raz za namową znajomego 3 krowy. Jedna simentalka 827 kg a dwie to hfxje skóra i kości 450-500 kg. Teraz cen nie pamiętam musiałbym sprawdzić. Nie ważyłem ich przed sprzedażą więc nie wiem czy mnie nie rąbnęli na wybiciu.  Inny znajomy byki im oddawał lm i na cenę nie narzekał a do Warmii ma dużo bliżej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, AdamRo napisał:

Jak można oszukać na cenie, nie było Cię przy ustalaniu ?

Cena była dogadana inna o 20 gr przy ustalaniu aniżeli później na fakturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dąb pol  taki sam pośrednik jak i żyw pol..Przeciez oni nie majo zadnej ubojni mieszkam od nich 15 km .Im oddac poubojowo to trzeba mieć jaja...i odwage.

a co do ecobeef cena wysoka na pierwszy raz , jak zważysz wczesciej to bez rewelacji.Od handlarza można dużo więcej wyrwac..Wiem  z własnego doswiaczenia,oczywiscie  jak znasz wage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Norbo    1

Możecie polecić dobrą firmę skupującą bydło--świętokrzyskie, która nie ma problemu z tym, że nie waży się na wadze samochodowej tylko ogólnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1503

Skąd dokładnie jesteś ? Z łódzkiego nie jest daleko, problemu z ogólną wagą nie mam, tylko żebyś ceny nie wołał jaką oferują handlarze. Ile sztuk ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj