Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
PawePopiel    0

Witam potrzebuję aby ktoś wrzucił filmik z ustawień bcu, bif, ecu, ecp, do DJ5090r najlepiej z opisem funkcji , ponieważ teraz pokazuje mi w milach i niemam godziny ,(sąsiad wykasował błędy i chyba coś przestawił ale zgubił kartkę i nie chce grzebać aby czegoś nie uwalić)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Piotrek1985
      witam,
      interesuja mnie klepki w kłosownikach, do czego one służa i ich rodzaje oraz jak ustawiacie swoje deutz-fahry aby dobrze czyściły
    • Przez rocco0987
      Witam, mam problem ze skrzynią dyna vt w 7475. Problem polega na tym iż nie moge załączyć tempomatu sv1/sv2, wciskam przełączniki jednak brak reakcji- na monitorze też nie podswietla aktywacji tempomatu, druga sprawa nie działa automat z tym ze tutaj po wcisnieciu przycisku w trybie recznym pojawia sie ikonka ze został załaczony jednak nie działa, w trybie pedał po załączeniu auto obroty spadają do nominalnych ciagnik sie zatrzymuje nie reaguje na ruchy pedału.

Zastanawia mnie czy po prostu nie przełączyłem jakiejś funkcji która blokuje te tryby pracy?czy tez moze to byc wina jakiegos bezpiecznika? może miał ktos podobną sytuacje?
    • Przez bigjohn
      Witam wszystkich,

W tym traktorze spaliła się skrzynka bezpieczników pod maską. Poszukuję zdjęć skrzynki, podłączenia kabli, kolorów kabli, wszystkich kabli wychodzących z tejk skrzynki. Cała wiązka wychodząca z tej skrzynka jest nadpalona i nie widać kolorów kabli.
      A gdzie pytać jak nie na forum innych użytkowników?

Drugie pytanie, orientujecie się jak wygląda sprawa z gwarancją i / lub rękojmią? Ciągnik całkiem młody, kupiony u autoryzowanego dealera.
      Serwis ciągnie w swoją stronę a mnie wydaje się że to powinno być z tytułu gwarancji / lub rękojmi za wady ukryte.

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.

Tomasz
      JD5090R, 2013R
    • Przez danielhaker
      Mam na sprzedaż trochę gadżetów John Deere. Wszelkie info na PW
      Pasek 80zł

Długopisy 10zł/szt

Tablica/szyld metalowy 65zł

Smycz 10zł

Brelok/zawieszka 10zł

Czapka 65zł

Zawieszka do kluczyków 10zł

• Przez tomaszwierzbicki_131195
      Witam, mam problem z wymontowaniem tylnego siłownika podnośnika w JD 8100. Jak wysunąć bolce? Są one równo schowane z siłownikiem ( nie wystają poza otwór). Jest tam podkładka zabezpieczająca, którą zdjąłem. W bolcu jest kilku centymetrowy gwint, może jego trzeba wykorzystać? Z góry dzięki.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.