Skocz do zawartości
PawePopiel

JD 5090r ustawienia ecu , e

Polecane posty

PawePopiel    0

Witam potrzebuję aby ktoś wrzucił filmik z ustawień bcu, bif, ecu, ecp, do DJ5090r najlepiej z opisem funkcji , ponieważ teraz pokazuje mi w milach i niemam godziny ,(sąsiad wykasował błędy i chyba coś przestawił ale zgubił kartkę i nie chce grzebać aby czegoś nie uwalić)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Piotrek1985
      witam,
      interesuja mnie klepki w kłosownikach, do czego one służa i ich rodzaje oraz jak ustawiacie swoje deutz-fahry aby dobrze czyściły
    • Przez krater
      Witam.
      Posiadam New Hollanda z serii TD u którego stosuje olej hydrauliczny Ambra Multi G 10w30. Niedawno zakupiłem John Deera 6630p z skrzynią Auto Quad Plus, który pracuje na oleju Agrifarm Stou 10w40 mc. Oba oleje sa czyściutkie o złocistej barwie. Jak bardzo skrzynie w obu traktorach narażone będą na awarie przy ewentualnym zmieszaniu? Jaki ewentualnie wybrać olej pasujący do obu traktorów? Proszę o opinie osób znających się na temacie. Pozdrawiam
    • Przez RolPro10
      Witam! 
      Kupiłem wczoraj JD 2030 4x4 (1979r.) tak na spontanie w okazyjnej cenie i nawet tak dokładnie sie mu nie przyglądałem tylko sprawdziłem główne podzespoły czy są sprawne itp. Sprawdzałem wałek, kręcił sie dobrze wszystko chodziło jak należy. Dziś już u siebie na gospodarstwie podjeżam pod rozrzutnik i chce sprawdzić moj nowy nabytek w polu i wgl. Zakładam wałek od maszyny i jak zawsze po podpięciu sprzetu sprawdzam "na sucho" czy wszystko działa. Włączam przekaźnik i nic sie nie dzieje. Łańcuchy sie nie przesuwają wałek sie nie rusza. Odpinam sprzęt, odjeżdżam kawałek i sprawdzam wałek. Nie działa. Duże obroty wałek ani drgnie. Gdy jest włączony nie działa nawet próbowałem ręką go przekręcić ale nic to nie dało. Jest zablokowany, ale gdy traktor jest wyłączony wałkiem można ruszać i nie stawia oporów w obydwie strony. Nie wiem co może byc przyczyna Bardzo Prosze o Pomoc i Rade! Zaczynam swoją przygode z JD a tu taka niemiła niespodzianka Co może być przyczyną i jak sie do tego zabrać by to naprawić. Sezon na całego sie już, ciągnik stoi a ja nie moge nic nim zrobic POMOCY ! 
    • Przez patryko2710
      Witam,
      mam problem z fortschrittem e514 dużo słomy wpada na podsiewacz i sita, co później idzie do zbiornika.
      Próbowałem już różnych rozwiązań zmieniłem nawet dolne sita na żaluzjowe, ale myślę że problem może tkwić w odrzutniku lub coś za bębnem jest nie tak. Słoma z bębna powinna raczej wpadać na wytrząsacze a dużo mam jej na sitach i już nwm co mam zrobić.
      Proszę o rady, pozdrawiam. 
    • Przez rocco0987
      Witam, mam problem ze skrzynią dyna vt w 7475. Problem polega na tym iż nie moge załączyć tempomatu sv1/sv2, wciskam przełączniki jednak brak reakcji- na monitorze też nie podswietla aktywacji tempomatu, druga sprawa nie działa automat z tym ze tutaj po wcisnieciu przycisku w trybie recznym pojawia sie ikonka ze został załaczony jednak nie działa, w trybie pedał po załączeniu auto obroty spadają do nominalnych ciagnik sie zatrzymuje nie reaguje na ruchy pedału.

Zastanawia mnie czy po prostu nie przełączyłem jakiejś funkcji która blokuje te tryby pracy?czy tez moze to byc wina jakiegos bezpiecznika? może miał ktos podobną sytuacje?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.