Skocz do zawartości
Libero

Taurus czy Kleber

Polecane posty

Libero    16

witam

Mam dylemat otóż nie wiem które wybrać. Czy warto dopłacać 5000zł na rzecz Klebera? Chodzi mi oponki do ciągnika 100 konnego który będzie jeździł z opryskiwaczem do pól (10km) i czasami w transporcie. Macie jakieś opinie na temat tych Taurusów? Są dobre? Czekam na opinie i rady

pozdrawiam

Dziedzio92    41

Witam mogę się wypowiedzieć na temat Taurusa ma tego typu oponę w kombajnie po jednej stronie a po drugiej mam michelin to jeśli chodzi o prace w ciężkich warunkach to taurus dobrze się spisuje nie wchodzi tak szybko w ziemie tak michelin .w czasie drogi na pole nie ma takiej różnicy odczuwalnej

Libero    16

Z tym, że Kleber ma klocki, że tak powiem ostro zakończone, a Taurus owalnie dlatego też tego samego rozmiaru opona, mniej wkrawać będzie się Kleber. Kleber ma też większą nośność. Chodzi mi głównie o zdzieranie i ogólnie jakość.

dzięki za opinie i czekam na następne

pozdrawiam

Wiadomość z agroFakt.pl

przemrolnik    13

Ja ma 4 opony taurusa w MF co prawda są przyjeżdżone ale nie zdarły sie do konca, i nie pękają jesli sie sprawdza ciśnienie.

Libero    16

Te oponki się do końca nie przyjechały ale od kiedy je masz? Dużo chodziły po asfaldzie?

jakiej by marki nie były opony to nie zaobserwowałem no może oprócz najtańszych z Chin żeby pękały jeżeli pracują ale postaw na dwa lata i nie używaj i masz po oponach... guma lubi żeby ją miętolić;[ oczywiście zgodnie z przeznaczeniem;)

Andrzej24871    12

Coś w tym " miętoleniu" jest ;[ ja mam przy zetorze a raczej miałem 4 taurusy teraz mam 3 taurusy i jednego mitasa ;[ tauruski biedaczki całe spękane a bierznik 80-90% chyba leżały gdzieś na magazynie ładnych pare lat no i wyglądają jak wyglądają przy uparwowo siewnym biernym 4 m jeden taurus pękł i mitas w to miejsce poszedł , taurusy wydeje mi sie że sie o wiele wolniej zużywają od mitasa i zdecydowanie ładniej wyglądają ;[

Libero    16

A jak sprawa wygląda jeśli chodzi o Taurusa względem Klebera?

PALAX    30

Kilka lat wstecz założyliśmy do swego Bizona ZO56 taurusa oponę i nie wytrzymała jednego dnia. w trakcie jazdy na pole wybuchła. Huk był że hohoho. W ciągniku chodziły ładnych pare lat. Co do Klebrea to ma gwarancję dożywtnią i jest dobry do prac na łąkach.

Libero    16

Cieszę się, że słyszę tak dobre opinie o Kleberach.

Zapomniałem dopisać, jednak dopłaciłem 5 tysi i będą Kleberki ;)

pozdrawiam

oFsik    30

Ma ktoś jeszcze te Taurusy? z tego co oglądałem to wychodzą nie najgorzej jak wziąć pod uwagę ich przystępną cenę. To prawda że Tausrus należy do Michelin?

zetor10045    11

Miałem opony właśnie Taurusa w zetorze 10045 i były dość ładne, nie popękały za bardzo czego nie mogę powiedzieć o prawie nowej pirelli.

zetor10045    11

2 sezony, nie było widać za bardzo różnicy, tylko nie wiem dlaczego była nie równą wycięte ale to może wina felgi może była nie równe.

1614    0

Coś w tym " miętoleniu" jest angry.gif ja mam przy zetorze a raczej miałem 4 taurusy teraz mam 3 taurusy i jednego mitasa angry.gif tauruski biedaczki całe spękane a bierznik 80-90% chyba leżały gdzieś na magazynie ładnych pare lat no i wyglądają jak wyglądają przy uparwowo siewnym biernym 4 m jeden taurus pękł i mitas w to miejsce poszedł , taurusy wydeje mi sie że sie o wiele wolniej zużywają od mitasa i zdecydowanie ładniej wyglądają sad.gif

mam pytanie na temat taurusa dziśkupiłem 18 4 38 do 16 14 w dobrej cenie powiec a jak sie stało ze pekła

dan99    0

Ja mam tez zamiar kupić 2szt 320/85R28 RADIALNA TAURUS do c-330 myślę że warto cena 1100zł 1szt co sądzicie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mf362
      W przyszłym roku chce zmienić opony w w ursusie.
      Na pewno radialne ale zastanawiam sie po miedzy 14.9 @ 16.9.
      A czy moc nie spadnie na tych szerszych?w polu na 3 biegu nie oslabnie?
      Mam mokre laki to na plus 16.9 podobno lepiej sie wygrzebuje.
      Jakie marki opon polecacie.?
      Czy do radialnych nie będzie mi przecierac dętek?

• Przez adikpl1
      Czy wiecie jak porównać opony zwykłe do niskoprofilowych na podstawie numeru np czemu będzie odpowiadał rozmiar 13.6R24
      w niskoprofilowych, albo 14,9R24
    • Przez witek
      witam mam takie pytanko musze wymjenic opony w MTZ jakie polecacie....jaka firam?? ja mysle o polskich z DĘBIC a wy co polecicie ??
    • Przez wojna456
      Witam serdecznie ostatnio zakupiłem ursusa c-355 po wykonaniu kilku prac polowych oberwało mi wentyl w prawym tylnym kole. Kupiłem nową dętke i podczas orki zimowej sytuacja znowu się powtórzyła i  nie wiem co może być przyczyną.
    • Przez Arek
      Mam zamiar założyć koła bliźniacze do ciągnika 100km.
      Gdzie lepiej zamontować klamry sprzęgów, na otworach w środku tarczy czy lepiej na śrubach łączących tarcze z obręczą?