Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane dla Ciebie
Opublikowano

Ludzie chcieli by mieć tylko takie problemy. Michelin, Trelleborg i Conti wszystkie są dobre, jedz zobacz i porównaj wygląd zewnętrzny i które ci się bardziej podobają to je wybierz. Wg. mnie najlepiej wygląda Trelleborg.

Opublikowano

Jak dla mnie to obojętnie jakie mogą być, oczywiście poza BKT bo i na takich John Deere potrafi przyjechać. Jest jeszcze Firestone choć bieżnik czy protektor (jak kto woli) moim zdaniem jest nie ciekawy.

Co do BKT, widział ktoś JD na takich oponach. Jestem ciekaw jak się sprawuje taka opona.

Opublikowano

Czy jest sens wybierania konkretnej marki opon skoro wszystkie na których te ciągniki przyjeżdżają są dobre? O ile dobrze pamiętam to jeżeli wybieramy konkretną markę opon jest wtedy ileś tam € dopłaty. To już lepiej te pieniądze zainwestować w coś co bardziej się przyda niż wygląd wizualny opony.

Opublikowano

Dopłata do konkretnej opony jest i jest ona uzależniona od marki. Ja dopłacałem do goodyear nie pamiętam ile dokładnie była dopłata ale była spora kwota. I stwierdzam że nie warto robić dopłaty.

Opublikowano

Ja jak brałem Claasa Ariona to chciałem Micheliny bo nie widziały mi się te Coninentale, i diler mi powiedział albo robię dopłate, nie chce skłamać ale coś koło 2500zł i będą na 100 % Micheliny, albo zaryzykuje i może się poszczęści i założą mi Micheliny w Fabryce niż jakoś inną markę. I tak się stało, przyjechał na Michelinach. Znajomy kupił taki sam ciągnik i na Coninentalach i taki jakiś płytki bieżnik w dodatku o wzorze bieżnika jak w C-360. Co prawda jak by wypadło kupić nową oponę kiedyś to na pewno będzie duża różnica cen między tymi markami. Ale już w jak bym brał JD i pewnie 2 raz by się tak nie poszczęściło.

Opublikowano

@kissmy przewertowałem instrukcję obsługi (dział bezpieczników i przekaźników) i nic na ten temat nie znalazłem. I najprawdopodobniej będzie to bezpiecznik oznaczony jako (zespół przyrządów)

Opublikowano (edytowane)

dzięki sprawdzę go, bowiem po instrukcji ciężko którykolwiek typować

 

to był on - bezpiecznik od zespołu przyrządów - 8 w drugim rzędzie

Edytowane przez kissmy...
Opublikowano

witam mam do wybrou claas arion bodajze 530 (110km) lub 6330 i nie wiem co wybrac claasa czy johna chodzilby na 30 ha prasa + rotor agregat talerzowy+wał packera i siewnik plug obrotowy 4*45 unia

chodza pogłoski ze john stracil na jakosci ale czy to prawda ?

Opublikowano

dzięki sprawdzę go, bowiem po instrukcji ciężko którykolwiek typować

 

to był on - bezpiecznik od zespołu przyrządów - 8 w drugim rzędzie

A tak z ciekawości. W ciągniku 4 czy 6 garowym. Bo tak generalnie to jest ciekawy temat.

Opublikowano
Dnia 21.10.2011 o 21:25, DanielFarmer napisał:

6330 duzo nie pali jak się trzyma obr 1400-1800orb/min Mi w orce spalił poniżej 10L na ha a hektar robiem w miej niz godz więc wolno nie orałem i takie spalanie to dla mnie rewelacja

A w innych pracach typu transport, uprawa, siew ile Ci pali ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez matmixmix
      Witam. mam problem z tylnymi halogenami w dachu  w 6830 premium . na początku po np godzinie świecenia zgasły ale po wyłączeniu i włączeniu ich na nowo znowu zaczęły świecić . teraz nie świecą już w ogóle i pojawia się błąd w BCU 523921.01 i 523924.01 . może ktoś wie co może być nie tak. reszta świateł świeci tylko te halogeny z tyłu. 


    • Przez Pqleta
      Witam. John deere 8230 autopower. Mam problem z podłączeniem opryskiwacza przez power beyond i ls. Po podłączeniu opryskiwacza ls nie wzbudza pompy hydraulicznej w ciągniku i nie chodzi hydraulika jak powinna, po odpaleniu której kolwiek sekcji hydraulicznej na ciągły przepływ opryskiwacz chodzi normalnie. Z innym ciągnikiem chodzi bez problemu więc to nie wina opryskiwacza. Może ktoś spotkał się z podobna rzeczą i jest w stanie podpowiedzieć od czego zacząć szukanie winnego problemu.
    • Przez karol210589
      Witam. Mam problem z wyciekiem z tego multizłącza Faster. Czy naprawiał ktoś poszczególne szybkozłącza suchoodcinające? Jest to naprawialne czy zostaje wymiana całych wtyczek/gniazd 
       


    • Przez Patryk_23
      Mam problem w JD 6530P przestał działać mi hebel przy schodku. Bezpiecznik nad akumulatorem jest ok. Po pominięciu cewki prąd dochodzi, światełko na heblu cały czas świeci. Ciągnik odpala, ale wyskoczyły trzy błędy. Jest kilka problemów które zauważyłem, przy przełączaniu rewersu ciągnik rusza z opóźnieniem, nie działają polbiegi i nie działa radio. Miał ktoś takie przyczyny? Czy będzie to wina cewki, hebla czy co innego? Akumulator dobry, klemy oczyszczone 

    • Przez bodziek
      Witam mam problem z podnośnikiem w John Deere 6800 otóż na pusto bez podczepione maszyny podnośnik sam podnosi samoczynnie do końca a nie chce po naciśnięciu przycisku w kabinie opuścić na pusto .
      Przy podczepionej maszynie przyciski nie działają tak jak powinny podnoszą gdy nacisne przycisk nie podnosi do zadanej wysokości gdy zgasze i zapale jeszcze raz ciągnik wszystko działa potencjometr odd szybkości opadania i wysokości podnoszenia i na przyciski działa czy w takiej sytuacji może być potrzebna kalibracja podnośnika ?

×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v