Skocz do zawartości
TTjarek

Pom Augustów

Polecane posty

Nikita_Bennet    100

Pisałem już raz o nich - jeździliśmy po oferty handlowe na wiosne zeszłego roku.

Na jesieni tego samego roku byliśmy w tym samym miejscu (plac agromy Olsztyn). W miejscach łączenia blach zbiornika na nawozy łapała go rdza. Może teraz są lepiej wykonywane ale właśnie z tego powodu zrezygnowałem z nich. Żeby sprzęt od stania na placu przez kilka miesięcy korodował?

Wiadomość z agroFakt.pl

Nikita_Bennet    100

W miejscach gdzie były łączenia blach zbierało się takie rude coś. Ja bym nie zaryzykował kasy w takie coś. Nie wiem jak jest teraz bo trochę czasu minęło. Myślałem o nierdzewce i miałbym teraz sipme z nierdzewki ale się rozmyśliłem i wziąłem Exactę a czy to dobry wybór to się okaże.

xsc    54

Widze, ze niewiesz co to bylo, ale Ci powiem. To jest od szlifowania szlifierka- tarcza ma czasteczki metalu, ktory zostaje "wbity" w ta nierdzewke i to owe czastki rdzewiej. U mnie tez tak jest ;D Ale bez obaw to nic powaznego.

adikpl1    179

Wydaje mi sie że są to jedne z najleprzych rozsiewaczy jakie produkują Polacy .

I tu się kolego mylisz bo ten rozsiewacz nie jest produkowany w Polsce lecz przez włoską firmę O.M.B. W Pomie to im tylko naklejki naklejają.

Adres firmy: http://www.eurospand.it/ing/

tomek73    190

Dzwoniłem dziś do nich to powiedzieli że to jest kooperacja. :) Ale to są małe siewniki 1300 litrów i 15 metrów szerokości roboczej.Zaproponował mi z Brzegu 2 tony 24 metry za 15 tyś lub nierdzewkę za 20 netto.

ursus55    11

A czy rozsiewacze się psują? ;)

Nie załamuj mnie, a przekładnie kątowe? tarczki na sprzęgle, ślimak, wałki, talerze, łopatki, siłowniki zamykające przepustnice, oprawy łożysk???? to wszystko się zurzywa i psuje kolego. Do brzegowskiego rozsiewacza dostaniesz w każdej porządnej agromie a do POM-owskiego to już inna bajka.

Jeszcze jakieś pytania?

ursus55    11

Ty idź twoim bezmyślnym tokiem myślenia to będziesz miał rozsiewacz POMu i jak coś ci siądzie to będziesz siedział i czekał aż ci sprowadzą części i ciekawe jaki wtedy będziesz mądry. Wiem że tak jest bo nie raz klient kupi jakąś maszyne bo tanio okazyjnie a potem jak potrzebuje części to albo nie ma w hurtowniach albo jak usłyszy ile ma kosztować to dostaje duszności. Także masz rację rób tak dalej a daleko nie ujedziesz zastanawiam się ile ty masz lat że masz tak lekkomyślne i dziecinne podejście do tematu. :)

Edytowano przez ursus55

ekozar    3

Napewno części do brzegu są łatwiej dostępne ale z augustowem też niema problemu nim kupiłem swój kolega urzytkował podobny jakiś czas i z częściami niema problemu a kwasówka to kwasówka. Ja polecam

bocecek087    14

ja nie jezdziepo sklepach i nie szukam czesci ja teraz dzonie i na drugi dzien mam to co chce i wychodzi znacznie taniej i mniej nerwowo

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez luki8859
      Witam. Mam zamiar zakupić nowy rozsiewacz nawozów. Zastanawiam się nad zakupem Kuhn AXIS 20.2 W, Bogballe L2 Plus oraz Kverneland Exacta CL EW. Proszę o opinie użytkowników tych rozsiewaczy.
    • Przez waskiw18
      Potrzebuje katalog czesci i jakas tabele wysiewu badz instrukcje obsługi tego rozsieawacza. rozsiewacz jest na tasmie łańcuchowej. zdjecie pogladowe abyj ak wyglada

• Przez kaczor94
      Witam.
      Zamierzam kupić rozsiewacz nawozu Rauch AXIS z TELIMAT-EM i systemem QUANTRON-E bez wagi. Jakie są wszystkie funkcje tego systemu?? Warto go kupić z komputerem  czy lepiej w podstawowej wersji??
    • Przez sosek xu li
      Zauważyłem że przy rozsiewie nawozu na szerokość 12 metrów mam mijak czy mogę to zniwelować poprzez ustawienie łopatek?
    • Przez marcin1975
      Witam , chciałem prosić użytkowników rozsiewacza promar drn 1400 o opinie o tym rozsiewaczu.