Skocz do zawartości
damianmmmm

MTZ Belarus 862 1998r

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
damianmmmm    0

Witam wszystkich. mam do sprowadzenia MTZ Belarus 862 i zastanawiam się czy go kupować, jest w super stanie i ma 700MTH przebiegu. Powiedzcie jaka jest różnica pomiędzy tym a MTZ82. Proszę powiedzcie co sądzicie o nim bo nie wiem czy go kupować.

:lol:

post-20575-12641018642_thumb.jpg

post-20575-12641019395_thumb.jpg

tomash    7

napisz jeszcze jaka cena to będzie łatwiej cokolwiek porównywać :lol:

...Więc Protestuje, Więcej Nic Nie Wyhoduję!!! - Jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik Sam W Dolinie... :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

w temacie masz rok :lol:

tomek73    195

faktycznie ja kupiłem MTZ82 z Niemiec i jestem z niego zadowolony, a w tym trudno powiedzieć może lampy tapicerka , jak kupowałem mojego to też takiego oglądałem ale miał rozkręcony przód i zrezygnowałem, ale podobał mi się bo nie miał wycieków

różnic poważnych to MTZ raczej nie będzie miał do tej pory są produkowane praktycznie takie same

pynczor    2

Moim zdaniem to nie ma wielkiej różnicy a dlatego jest 862 ponieważ ma pewnie ulepszenia np. jak można łatwo zauważyć są schodki po prawej stronie i inny typ , inna osłona wałka od przedniego napędu, no oczywiście biała maska:P , inne przednie lampy no i chyba większa butla... może też być troszke inaczej w kabinie ale jeśli chodzi o silnik to na pewno jest to samo co MTZ 82. Jeśli ma naprawde 700MTH to bierz bez zastanawiania za 25tyś :lol:

mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

damianmmmm    0

silnik d240 tak na tabliczce jest wybite, w środku jest lalunia, pali na dotyk, zalany płynem itd. chodził przy mnie z 20 minut to żadnych wycieków nie było widać. dodaje jeszcze zdjęcie z tyłu.

post-20575-126410446868_thumb.jpg

endrius    9

Za takie pieniądze to się nawet nie zastanawiaj . Mój znajomy ma takiego samego i też w podobnej cenie kupił i chodzi malina . To jest wersja na Niemcy troszkę inaczej wygląda w kabinie po prostu jest bardziej dopracowany a reszta to same pozytywy.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Marcin1987
      Mam pytanie skierowane do właścicieli Mtz-ów i nie tylko czy przy ujemnej temperaturze macie problemy z uruchomieniem silnika bo podobno ruskie ciężko odpalają zimą chyba że ktoś ma rozrusznik ''planetarny'' to jest dużo łatwiej ja swojego mam na tym fabrycznym i mam go dopiero od lutego czekam na wasze wypowiedzi Pozdrawiam
    • Przez rbit
      Wczoraj po powrocie z pracy zauważyłem na feldze prawego przedniego koła olej. Nie było go dużo a ten wyciek z tej szczeliny pomiędzy piastą a korpusem zwolnicy. Co może być przyczyną i czy to poważne? Ciągnik jest nowy ledwo co dotarty. Pytam bo jeszcze do maja następnego roku ma gwarancję tak że jakby co to na drugi przegląd podam usterki i niech robią serwisanci. A nie działający wskaźnik paliwa to może być skopany sam czujnik?
    • Przez Karwan91tdi
      Witam kupiłem ostatnio mtz 82 z 1984 r usterki w nim to nie działający przekaźnik wom oraz z hydraulika gdyż siłownik podnosi tylnie cięgła do góry a po powrocie dźwigni w pozycje 0 cięgła samoczynnie opadają . Czy ktoś może mi poradzić jakie mogą być przyczyny podanych usterek?
    • Przez BeniaminGrodek
      Panowie mam problem mam MTZ 50 z silnikiem d-50 i chciałbym się zapytać czy ktoś może już wstawiał silnik do takiego  Z MTZ 80-d240 czy podejdzie pod korpus sprzęgła. Skrzynie ??? Wiem ze sprzęgło by trzeba było wymienić. Ale czy ktoś coś takiego ogóle robił i co trzeba zmienić ???
    • Przez Lukasz9696x
      Witam kupiłem ciągnik jumz ktory poprzednio był koparko spycharką przerobiłem go na ciągnik rolniczy i mam problem ktory dotyczy przeglądu mianowicie jest napisane ze to pojazd specjalny i nie moge nigdzie w okolicy zrobić przeglądu czy mozna coś z tym zrobić ?