Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://pl.youtube.com/watch?v=_vKSUswAyKI&...baarle%20nassau a nikt w polsce nie robi sianokiszonki z paczek? Koszt foli to musi byc za***isty.

Może ktoś słyszal o takim patęcie, że układa sie ciasno paczki ( układając w szczeliny luźną sianokiszonke) okrywa to wszytsko folią obsypuje ziemią i odsysa powietrze beczkowozem, tylko czy:

1 ktoś sprasował by w paczki sianokiszonke

2 kto to wszystko by ręcnie poznosił i poukładał

Opublikowano
http://pl.youtube.com/watch?v=_vKSUswAyKI&...baarle%20nassau a nikt w polsce nie robi sianokiszonki z paczek? Koszt foli to musi byc za***isty.

Może ktoś słyszal o takim patęcie, że układa sie ciasno paczki ( układając w szczeliny luźną sianokiszonke) okrywa to wszytsko folią obsypuje ziemią i odsysa powietrze beczkowozem, tylko czy:

1 ktoś sprasował by w paczki sianokiszonke

2 kto to wszystko by ręcnie poznosił i poukładał

By założył folie 500 mm to by mu szybciej owineło :P

Opublikowano
http://pl.youtube.com/watch?v=_vKSUswAyKI&...baarle%20nassau a nikt w polsce nie robi sianokiszonki z paczek? Koszt foli to musi byc za***isty.

Może ktoś słyszal o takim patęcie, że układa sie ciasno paczki ( układając w szczeliny luźną sianokiszonke) okrywa to wszytsko folią obsypuje ziemią i odsysa powietrze beczkowozem, tylko czy:

1 ktoś sprasował by w paczki sianokiszonke

2 kto to wszystko by ręcnie poznosił i poukładał

A robi ktoś sianokiszonke w paczkach czy big packach tak jak opisałem?

 

Ile bel rocznie dla 15 krów mlecznych sianokiszonki należało by robić? troche latem też bym dokarmiał, lub inaczej ile wy robicie i dla ilu krów to ja już sobie rzelicze, tylko że żywienie samą sianokiszonką bez żadnych innych kiszonek poza sianem ni i ile siana of course!

Opublikowano

ale ten filmik jest smieszny taki duzy ciagnik owijarka i kiosnzka w... kostkach al e to musi byc koszt. ja zrobiłęm skromnie 100 u sioebie kiszonki siano mam w ksotkach a na usługach jakies 200 sianokiszonki i słomy 500

Opublikowano

my zrobiliśmy 1250bel słomy (dla siebie) w tym roku. + jeszcze tam jakieś niedobitki z trawy co nie poszły na pryzme zrobilismy w bele (ok. 80 sztuk)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez Dami2808
      Witam, posiada ktoś instrukcję do Fahr APN? Ewentualnie ktoś może mi wytłumaczyć jak założyć sznurek i jak ustawić aparaty wiążące?  Dopiero kupuję , a właściciel zmarł kilka lat temu, syn się nie zna 



    • Przez tumek19
      Mam pytanie do was na temat uprawiania tej rośliny, ceny nasion, pielegnacji itp.
    • Przez Bonex157
      Zastałem na wiosnę po zbożu mieszankę gorzowska w składzie życica, wyka, koniczyna i mam problem z gorczyca polna tzw ognicha, jak to zwalczyć?
      Czy ognicha nie zagłusza życicy?
       
    • Przez Balzak
      Chodzi mi o podsiew specjalnymi siewnikami do traw. oto i on http://www.agrotechnik.com.pl/images/stori...do%2006%20d.jpg
       
       
      pozdrawiam Balzak
    • Przez damianXXL
      Witam. Czy ktoś siał gorzowską poznaniakiem 6 (skrzynia olejowa)?
      Podpowie ktoś jakie ustawienia zastosować? 
      Wstępnie z tego co się dowiedziałem to:
      Ustawienie wysiewu- 5/6
      Zastawki- 3 pozycja
      Dzwignia den- 1 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v