Skocz do zawartości

Koniczyna



Siałem już nie raz mieszanki traw z dużym udziałem koniczyny i nigdy jej nie było a tu zaskoczenie mieszanka 2 letnia rokita 10% koniczyny w składzie co wywnioskowałem pole musi być ubogie w azot najlepiej żeby nigdy nie widziało obornika wtedy będzie piękna koniczyna 🤪

Rekomendowane komentarze

Dlatego właśnie przestałem siać mieszanki z koniczyną. Siejąc azot na trawę zabijamy tym koniczynę. Kilka lat temu zasiałem mieszankę z 5 czy 10% udziału koniczyny, ale doładowałem od serca obornika oraz świńskiej gnojowicy. W efekcie koniczyna powschodziła jedynie w narożnikach pola


Choć w teorii masz jej tylko 10%, to ona tutaj zagłuszyła trawę 😄 więc ja bym nic tu nie dawał, poza P,K

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v