Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Rolnik122894

Narzędzia z GRENE.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Narzędzia

Witam wszystkich Agrofotowiczów. :lol:

Chciałbym sie was zapytać czy warto kupować narzędzia i cześci w sklepie Grene? Czy są to dobre części? Czy tylko ładnie wyglądają na obrazku a po założeniu zaraz sie rozlatują??

A co do kluczy to czy wytrzumują dużą siłe, czy sie łamią jak zapałki.

Pozdrawiam Rolnik122894

Oonosnie kluczy.. Tylko z GRENE!!! albo "KUŹNIA" inne łamia sie zrywają. Mój brat ma sporo siły, weźmie klucz do ręki, przykręci parę śrób i moze stwierdzić czy jest dobry czy nie.... Bez rurki gołą reka inne klucze sa jak pragnienie-nie maja szans:)

pawel885    380

Ostatnio kupiłem w Grene pompę wody do C 330 i miłe zaskoczenie-producent Ursus Chełmno i cena konkurencyjna. A co do innych części to sprzedawca zawsze się pyta czy chce chińszczyznę czy coś dobrego.

Nikita_Bennet    100

Zaopatruję sie w GRENE od kilku lat. Głównie części do ciapka, z10145, przyczep, ostatnio do Bizona itp. Nie pamiętam żeby mieli wpadkę. Części jakościowo to samo co w innych sklepach - zabrałem np ostatnie zęby do kultywatora unii grudziądz to w agromie dobrałem resztę i były tego samego producenta.

A i najważniejsze, tam gdzie kupuję jest 2 kumatych gości gdzie jak trzeba coś zrobić gdzie było kilka różnych wersji to zawsze dobiorą tak części że nie muszę wracać do nich i szukać innej części.

No i czasem zdaży się zakuć u nich węże co jest baaardzo przydatne.

Darpol    16

W Grene kupuję części jeżeli cena mi się podoba ale co do jakości to nie mogę nic powiedzieć, bo zakładam ich do maszyn na sprzedaż i nie sprawdzam jak długo chodzą ,ale kupiłem u nich trochę kluczy głównie HURICKANE to są bardzo mocne szczególnie szczypce MORS używam sporo od 2 lat.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez witek
      panowie mam problem jestem w trakcie robieni warsztatu...hehe takie małe porzadki nowe blaty szafki itp zastanawima sie nad nowa spawarka co sadzicie o tych MIGOmatach ?? mam ktos z was taka ?? jakie sa ceny jakis firmy polecacie ipt
    • Przez XTRO
      Witam.
      Jaką polecacie pompę do zasysania RSMu z baniek 1000l ? 
      Pompa musi być samozasysająca i jak najtańsza 
    • Przez Belaruss820
      Witam. Mam problem z wałkiem przekaźnika mocy. Cofnął się tak że nie da rady go zdjąć z walka rozrzutnika. Ten zatrzask się wysunął i wałek poszedł za kanał. Jakiś prosty sposób jest na to aby go zdjąć?
    • Przez ROLNIK7
      Od pewnego czasu zastanawiam się nad kupnem prostownika z możliwością rozruchu, o takiej mocy abym mógł zapalić na nim każdy ciągnik o każdej porze roku! Jeśli ktoś wie jaki byłby najodpowiedniejszy( ile amperowy) i z jakiej firmy oraz z jakimi wiąże się to kosztami, byłbym bardzo wdzięczny! Liczę na wasze porady!
    • Przez witek
      witam mam takie pytanko własie stoje prze zakupem myjki...jak polecacie na allegro jest tego pełna cena tez sa rózna teraz mam KARCHER o mocy 150bar i sie zastanawim czy szukac czegos podobnego czy czegos wiekszego lub jeszce z jakies innej firmy ??