Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
paszkwil

ursus 1014

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursus
paszkwil    0

Witam jestem tutaj nowy zakładam ten temat ponieważ nie moglem poszukać podobnego. mianowicie mam problem z napędem w u1014 gdy na polu jeździ to widać ze ciągnie , ale gdy tył zacznie siadać przód stoi, a drugi problem jest taki ze czuje ze ona sie muli tak jakby miała ograniczony wydech co jest tego przyczyna. Liczę na wasza pomoc?

Wiadomość z agroFakt.pl

krycha094    7

może być i filtry paliwa jak i powietrza wtryski pompa być może turbina(może nawet oleju nie brać ale będzie miała luz na wirniku i koniki pouciekają) :lol:

rafal13113    96

tłumika? jak masz oryginalny to na pewno nie chyba że założyłeś jakiś z mniejszym wylotem. może to być wina jak już wyżej koledzy wspomnieli filtra powietrza, lub układu paliwowego

petes    0

Albo turbina stoi tak było w moim 1014 odkręcić kolanko od bloku i wyciąg cały ten wieniec (czy jak sie to zwie) z turbiny i zobacz czy sie kręci jak zapalisz albo weź od strony kolektora powietrza ściąg wen waz gumowy i sprawdź czy sie na wolnych obrotach szybko wkręci tylko daleko z Irenką bo jak przyłożysz to na wolnych obrotach ci ja wciągnie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować