Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
piotrek19812

monoblok

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
LukaszZduny    0

Ponieważ jedna służy do regulacji siłowej a druga pozycyjnej i nie ma tego rozdzielacza pod siedzeniem jak przy starszych wersjach.

Wiadomość z agroFakt.pl

o co chodzi z tym monoblokiem?

W zamian jednego siłownika pod siedzeniem, masz dwa które zamontowano z tyłu, podobnie to wygląda jak w niektórych ciagnikach siłowniki wspomagające

klejnus    0

Chodzi tu o TUZ tak? że ma 4 siłowniki zamiast 2 i dzięki temu ma większy udźwig? Dobrze rozumiem??

klejnus    0

Dzięki za wyjasnienie nie wiem dlaczego ale mi się to coś kojarzyło z silnikiem że jest na ramie całej itd i na tym to polega:P Ps czy nie sądzicie że firma belarus głupio postępuje ze nie wprowadziła do tej pory haków na tuza?

klejnus    0

Mój błąd przepraszam ale to i tak nie zmienia faktu że w modelach od 80koni już powinny być te haki a nie w najsilniejszej wersji. Na moje to przecież nic skomplikowanego przyspawać hak maszynowo do belki i wsio.

Nikita_Bennet    100

no ja właśnie szukam firmy która mi sprzeda belaruska z hakami - najlepiej całe gotowe belki z hakami jak są w dużym ursusie czy zetorze ewentualnie z takimi jak widziałem w farmerach z sokółki.

Bo jak patrzyłem to w normalnym belarusie są one jakoś składane w połowie a mi to tylko będzie przeszkadzać.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować