Skocz do zawartości
rolnik95

Farmtrac zpalniczka

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rolnik95    0

Witam,

Kiedy mam podłączone urządzenie (np. ładowarka) do zapalniczki to po wyłączeniu ciągnika zostaje odcięty prąd z tej zapalniczki. Czy da się zapalniczkę jakoś inaczej podłączyć żeby prąd w niej był cały czas??

Z góry dzieki :(

szymon1804    10

Da się tylko po co to robić.To jest niebezpieczne i grozi pożarem np. gdy zostawisz wciśniętą zapalniczkę a ona nie wyskoczy tylko będzie cały czas grzała a Ty sobie pójdziesz do domku na obiad.

Ferdek07    62

zaraz ale w samochodach to jest normalne że zapalniczka przy wyłączonym silniku i zapłonie działa, nie raz odpalałem tak fajka i zapalniczka działa więc i w farmtracku może tak być, a przecież prędzej bespiecznik przepali niż ta zapalniczka coś spali, nie

Wiadomość z agroFakt.pl

raffx89    2

mowisz po wylaczeniu ciagnika nie dziala ale po wlaczeniu zaplonu przeciez powinna dzialac

rolnik95    0

Po włączeniu ciągnika działa normalnie.

Sorry za głupie pytanie ale co się dzieje po włączeniu zapłonu?? Grzeją się świece czy co??

Nie ma głupich pytań :( są tylko głupie odpowiedzi :) to jedna z nich :(

A co do zapłonuto zalezy jaki ciągnik w jednych świece włączają się po przekręceniu na pierwszy skok stacyjki i wyłączają same po podgrzniu silnika a w innych do uruchomienia świec masz drugi skok stacyjki i dopiero zapłon w farmtracu chyba był oddzielnie przycisk do podgrzewania silnika? albo źle zapamiętałem...

rolnik95    0

Aha dzięki :(

Co do tego przycisku osobnego to takiego nie ma :(

Czyli mam z tego rozumieć, że jeśli się świece nagrzeją i wyłączą a zapłon będzie cały czas załączony nic się nie stanie??

szymon1804    10

Może się zepsuć pompka paliwowa bo w Farmtracu jest elektroniczna i przy włączonym zapłonie cały czas pompuje paliwo.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Bartek1994
      Chcę kupić Farmtraca 675 DT.Chciałbym aby właściciele tego ciągnika podzielili się swoją opinia o nim.Z góry dziekuję.
    • Przez wojtal82
      witam wszystkich użytkowników farmtraca lub ewentualnie mechaników tych ciągników.
      mam problem z modelem 690 ma ok 3 lata i ok 300mth.
      dochodzą niepokojące odgłosy skrzypienia ze skrzyni biegów i nie wiem jak to "ugryźć"
      podobno wyszła jakaś trefna seria któregoś łożyska na jakimś wałku w skrzyni...
      może ktoś miał taki problem albo naprawiał coś podobnego to proszę o podpowiedź...
      dodam jeszcze że to skrzypienie pojawia się podczas jazdy i do przodu i do tyłu..

• Przez pacio68
      co o tym sądzicie, jak Wam się podoba??
      http://farmtrac-sklep.pl/
      niezły pomysł
    • Przez ludwik1977
      Witam wszystkich. Mam następujące pytanie: czy coś wiecie na temat ciągnika FARMTRAC 9120 DTn (chodzi mi bardziej o wady niż zalety) bo przymierzam się do zakupu jego i chcę coś więcej wiedzieć?? np faktyczne spalanie przy pługu 4 obrotowym, talerzówce 3m i agregacie uprawowo-siewnym aktywnym. Za wszystkie odpowiedzi z góry dziekuję przeczytam każdą
    • Przez Adam2940
      Mam Farmtraca 555DT i jestem ciekaw czy ja mam tylko pecha czy te traktory troche sie psują. Stan licznika 330MTG, traktor jest z marca br.

1. wymiana pompy wtryskowej ponieważ ciągnik jak był zimny chodził ładnie a jak sie rozgrzał to robił się głośniejszy - nie pomogło. Pompa fabrycznie uszkodzona. Ciągnik nie zbiera sie na obroty
      2. Druga wymiana pompy. Ciągnik ładnie pracuje ale dalej zmienia głos.
      3. kierownica ciężko się kreci. Wymiana pompy wspomagania. Nie pomogło. Źle przykręcony orbutrol. podkładki załatwiły sprawę.
      4. Pękła guma koło drążka od hamulca. Wylał się olej. Awaria osunięta bez problemu.
      5. Odpadło koło pasowe z silnika. Ścięło śruby. Na szczęście udało się wykręcić. Awaria usunięta.
      6. Obrotościomierz.
      7. Ciekną szybko złączki hydrauliczne
      8 Siedzenie skrzypi jak szalone... Pomimo dwukrotnego smarowania przez mechanika
      9 No i jeszcze się drzwi zacięły...

Jak na nowy traktor to wydaje się trochę dużo tego... Serwis też pozostawia sporo do życzenia ze swoją opieszałością.

W codziennie pracy ciągnik sprawuje sie super.