Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
petes

Tur 5

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
petes    0

Witam. Proszę was o radę ponieważ chce zakupić tura do mojego Ursusa 1014. Tur miał by za zadanie Wyrzucanie obornika z obory ładowanie go na polu, ładowanie bel z sianem słomą 160cm średnicy ładowanie kiszonki na owijarkę i później ich układanie + wiadomo drobne roboty ziemne i formowanie pryzm. Znalazłem tura w moim mieście jest to Tur 5 kosztuje 7tyś stan idealny, mało używany samopoziomujący sterowany elektrycznie. Co sadzicie na temat tych turów? Opłacało by mi sie go kupić? Jak jest z osprzętem ponieważ musiał bym kupić krokodyla i chwytak do bel a ten tur nie ma euro ramki?? Pilnie potrzebuje rady. Dziękuje za każdy post.

pawello15    0

jeśli ten tur jest sprawny i jest jakaś pewność że on pochodzi to czemu nie , pozatym wydaje mi się że tą ramke można dokupić a jak nie to kupić jakieś używane końcówki z tą małą ramką

Yoda    34

Mam takiego. ma jedną wade - jest cieżki. Ale jak masz ciągnik z napedem to spokojnie bierz bo cała reszta jest w nim ok

Wiadomość z agroFakt.pl

FINN    1032

spróbuj przełożyć przewody, z tymi od podnoszenia tura do góry... i jak będzie cały tur opadał to znaczy ze rozdzielacz, jak nie to tłoki...

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

Gość peres100   
Gość peres100

az dziwne zeby uszczelniacze tak odrazu w ubu tlokach poszly

Ursusc385    575

Jak w obu ? Wystarczy, że w jednym tłoku uszczelniacze padną i olej z jednego tłoka będzie przepływał do drugiego. Tak miałem w moim ładowaczu który ma zaledwie kilka miesięcy...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Lukasz21_Lubelskie
      Witajcie mam problem. Otóż postanowiłem założyć do swojego Deutz tura. Adaptacje posiadam, jest taka jak na zdjęciach. Z tego co się orientowałem to pasuje do modeli takich jakich podałem w temacie. Czyli: Mailleux mx 100/120. I teraz pytanie czy będzie to pasowało? Czym różnią się te modele?

• Przez HorPol65
      Witam!! Mam takie pytanie jaki tur da rade zalozyc do 60-tki??
    • Przez mlody456
      Chce zamontować tur na 80-tke, wiadomo krajowego producenta, tutaj zastanawiam się nad inter-tech it 1600, metal-technik mt02, hydromet xtreme-1, metal-fach t229 czy coś innego? Na olx kosztują ok. 12 500zł bez osprzętu a nawet taniej Poza tym w inter techu są różne malowania/nalepki i to jest też różnica w jakości? Prosiłbym o szybką pomoc bo chce jeszcze przed 1 pokosem zakupić
    • Przez Freek
      Witam poszukuje osób oszukanych przez tą firmę może ktoś się znajdzie wiem że na pewno nie jestem sam. Chce odzyskać swoje pieniądze bo ten tur to porażka liczyłem się z tym że to nie będzie cudo ale bez przesady. Tur został na ciągnik dosłownie powieszony strach go używać a wgl to nawet się nie da, nic nie podłączone joystick wrzucony do kabiny tur cały chodzi śruby sworznie luźne. Prawdopodobnie przy próbie użycia poważnie uszkodzę ciągnik. Panowie wraz z szefem uciekli z montażu zostawiając mnie z tym szrotem. Liczę na was razem coś zdziałamy. Zamieszczam link do tego bubla. 
      https://www.olx.pl/oferta/tur-5-ladowacz-nowy-ursus-zetor-mtz-new-holland-CID757-ID8HqDR.html#85cd672596
    • Przez FAGROSsc
      Założyłem nowy temat w którym chętnie pomogę każdemu w doborze ładowacza czołowego do ciągnika nowego na gwarancji jak i też tych najstarszych, mniejszych i większych. Jeśli ktoś ma wątpliwości chętnie pomogę w wyborze producenta jak i też w doborze osprzętu. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.