Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
petes

Tur 5

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Tur 5
petes    0

Witam. Proszę was o radę ponieważ chce zakupić tura do mojego Ursusa 1014. Tur miał by za zadanie Wyrzucanie obornika z obory ładowanie go na polu, ładowanie bel z sianem słomą 160cm średnicy ładowanie kiszonki na owijarkę i później ich układanie + wiadomo drobne roboty ziemne i formowanie pryzm. Znalazłem tura w moim mieście jest to Tur 5 kosztuje 7tyś stan idealny, mało używany samopoziomujący sterowany elektrycznie. Co sadzicie na temat tych turów? Opłacało by mi sie go kupić? Jak jest z osprzętem ponieważ musiał bym kupić krokodyla i chwytak do bel a ten tur nie ma euro ramki?? Pilnie potrzebuje rady. Dziękuje za każdy post.

pawello15    0

jeśli ten tur jest sprawny i jest jakaś pewność że on pochodzi to czemu nie , pozatym wydaje mi się że tą ramke można dokupić a jak nie to kupić jakieś używane końcówki z tą małą ramką

Yoda    17

Mam takiego. ma jedną wade - jest cieżki. Ale jak masz ciągnik z napedem to spokojnie bierz bo cała reszta jest w nim ok

Wiadomość z agroFakt.pl

petes    0

Kupiłem go jest zajefajny już dziś nim robiłem drobne prace ideał do ursusa 1014 polecam

FINN    988

spróbuj przełożyć przewody, z tymi od podnoszenia tura do góry... i jak będzie cały tur opadał to znaczy ze rozdzielacz, jak nie to tłoki...

Gość peres100   
Gość peres100

az dziwne zeby uszczelniacze tak odrazu w ubu tlokach poszly

Ursusc385    514

Jak w obu ? Wystarczy, że w jednym tłoku uszczelniacze padną i olej z jednego tłoka będzie przepływał do drugiego. Tak miałem w moim ładowaczu który ma zaledwie kilka miesięcy...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować