Skocz do zawartości
ZETORRRRRR

Opony do T25

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Opony
ZETORRRRRR    3

Witam, zamierzam wymienic opony we Władku, wszystkie cztery.

Teraz mam z przodu 6,50 x 16 a tył 11,2 na R28.

Planuje załozyć 12,4 x R28 albo może coś szerszego na tył np, 13,6 x 28 ale nie wiem czy mi wejdzie na felgę gdzie były 11,2 x 28. Chcę cos szerszego żeby nie okopywał mi się tak szybko.

Na przód planuje 6.50 x 16 lub 7.50 na 16 albo jakieś szersze niz były, a błotników nie mam.

Co sądzicie o tym, czy sie nie bedzie zapadał szybko przód na szerszych oponach w przodu i czy bedzie sie dobrze skręcać bez wspomagania, i jeszcze czy na szerszych oponach niz 12.4 x28 czy 11.2 x 28 będzie ta sama moc, uciąg?????

kazikow    8

W Władku mam założone 12,4-28 na tyle, i to jest najlepsze rozwiązanie dla tego ciągnika, wiele osób jak zmienia te stare zużyte 11,2-28 to bieże 12,4-28 . Większych nie ma co zakładac, po co przemęczac ciągnik, na przód daj 6,5-16 i będzie dobrze

pablo21    26

Ja nie mam porównania odrazu mówie ale na 12.4 bedzie napewno wiekszy uciag ale ja nie załoze 12.4 bo sie boje ze na mocy straci a te opony za bardzo mi nie przeszkadzaja i w polu spokojnie na 11,2 sobie radzi.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez adikpl1
      Czy wiecie jak porównać opony zwykłe do niskoprofilowych na podstawie numeru np czemu będzie odpowiadał rozmiar 13.6R24
      w niskoprofilowych, albo 14,9R24
    • Przez witek
      witam mam takie pytanko musze wymjenic opony w MTZ jakie polecacie....jaka firam?? ja mysle o polskich z DĘBIC a wy co polecicie ??
    • Przez keeway
      Witam chce kupic opony do ciagnika mf 135 mam tam felge 28bteraz mam 12.4 i mam zamiar kupic 14.9 i widzialem firmy BKT co o nich sądzicie kupił bym lepszej furmy ale funddusze nie pozwalają
    • Przez keeway
      Witam beda pasowac felgi 14.9 28 do mf 135 bo mam zalozone 12.4 28 i jest jescze peoducent opon rekord i jakies oponie na temat opon kabat
    • Przez Tomas240
      Proszę o pomoc w doborze opon do mojego john deera 6630. Aktualnie mam przód 420/70r28 a tył 520/70r38. Chce wymienić na nowe możliwe jak najwyższe i najszersze nawet 710 na tył. Jak dobrać żeby napęd się zgrywał?