Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
laza

Jaka kosiarka

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
laza    0

Witam

Nie będę lał wody przejdę od razu do rzeczy.

Mianowicie niedawno padła moja stara kosiarka i przyszedł czas na zakup nowej, i tu nasuwa się problem.

Czy kupować jakiś nowy wynalazek np: Takei coś ? czy coś używanego np : Takie coś ?

Powierzchnia trawnika to coś koło 700m2

Budżet max 600 chyba ze warto do czegoś naprawdę trochę dołożyć.

Co o tym myślicie ?

arek116    3

jeżeli jest to równy trawnik to kosiarka taka jest ok ale jeśli jest np tak jak u mnie że trawnik trawnikiem a i jeszcze rów przy posesji i w koło budynków i po różnych wertepach przychodzi mi kosić to kosa spalinowa na żyłkę moim zdaniem jest niezastąpiona. Myślę że jakąś używaną powinieneś dostać za tą kwotę

raffx89    2

przy wyborze kosiarki dobrze by bylo zeby miala wlasny naped bo ja tez mialem bez napedu i teraz mam z napedem to calkiem inna robota

mszk8    26

A dzisiaj u mnie trawnik kosiła ŻTR (165cm) :rolleyes: Oprócz tego mam również dwie inne jedna elektryczna 800W (ok 10lat i ciągle działa) i roczna spalinowa z jednostką napędową B&S 6km. Na mocy silnika w kosiarce nie warto oszczędzać, bo im silnik silniejszy tym dłużej Ci pochodzi i lepiej się kosi.

miloss    0

jak masz kupowac spalinówkę to tylko z silnikiem briggs&stratton

one są najlepsze lekko się zapala itd...

pozdr

wueska    1

za 600zł to można kupić całkiem fajną kosiareczkę , bynajmniej nam sie udało za 6 stów sprowadzona z niemiec stan wizualny bardzo dobry , stan silnika również , koła na łożyskach, regulacja wysokośći jedną dźwignią, chodzi u nas chyba ze cztery lata i tylko poliwa sie dolewa , silnik b&s elegancko daje rade nawet w wiekszej trawie , kosi sporo bo ponad 30 arów działki .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez witek
      panowie mam problem jestem w trakcie robieni warsztatu...hehe takie małe porzadki nowe blaty szafki itp zastanawima sie nad nowa spawarka co sadzicie o tych MIGOmatach ?? mam ktos z was taka ?? jakie sa ceny jakis firmy polecacie ipt
    • Przez XTRO
      Witam.
      Jaką polecacie pompę do zasysania RSMu z baniek 1000l ? 
      Pompa musi być samozasysająca i jak najtańsza 
    • Przez Belaruss820
      Witam. Mam problem z wałkiem przekaźnika mocy. Cofnął się tak że nie da rady go zdjąć z walka rozrzutnika. Ten zatrzask się wysunął i wałek poszedł za kanał. Jakiś prosty sposób jest na to aby go zdjąć?
    • Przez ROLNIK7
      Od pewnego czasu zastanawiam się nad kupnem prostownika z możliwością rozruchu, o takiej mocy abym mógł zapalić na nim każdy ciągnik o każdej porze roku! Jeśli ktoś wie jaki byłby najodpowiedniejszy( ile amperowy) i z jakiej firmy oraz z jakimi wiąże się to kosztami, byłbym bardzo wdzięczny! Liczę na wasze porady!
    • Przez witek
      witam mam takie pytanko własie stoje prze zakupem myjki...jak polecacie na allegro jest tego pełna cena tez sa rózna teraz mam KARCHER o mocy 150bar i sie zastanawim czy szukac czegos podobnego czy czegos wiekszego lub jeszce z jakies innej firmy ??