Skocz do zawartości
marcint19

cenatralne smarowanie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
marcint19    3

czytałem w ostatnim numerze RPT o zakładaniu centralnego smarowania na kombajnie co sądzicie o założeniu przez specjalistyczne firmy centralnego smarowania na używanym już kombajnie? robił ktoś taką rzecz? jak się sprawuje taka rzecz? proszę o wypowiedzi :)

dawidg2    30

drogi to koszt teraz niepamiętam ale coś powyżej 10 tys jeśli nie nawet 15tys wszystko zależy od ilości punktów i w jakich odległościach są. tu masz stronke co gościu zakłada http://www.centralnesmarowanie.pl/ możesz pisać do niego na gg lub maila to Ci odpowie. podziel się informacją bo sam jestem ciekaw jak teraz ceny stoją

marcint19    3

w RPT dyło opisane jak gość założył do DF 5485HT centralne smarowanie co go kosztowało 15tys.

a Ty zakładałeś do kombajnu? jakiego? jak się sprawuje?

Wiadomość z agroFakt.pl

dawidg2    30

do niczego niezakładałem choć chciałem do mojej ładowarki zdjęcia w Galerii ale cena mnie odstraszyła

zorzyk2    50

Kup centralne z używanej ciężarówki, trochę przewodów, trójników, złączy i cena nie odstraszy. Zwróć uwagę na rodzaj sterowania centralnym i na ile punktów jest przewidziane.

rafal13113    99

ale tak prawdę mówiąc za taką kasę to się trochę nie opłaca tym bardziej w wielu kombajnach jest znikoma ilość kalamitek które się smaruję co dziennie u mnie np tylko 4 kilka co 60godzin a większość jest co 120 godzin więc troche drogi interes :)

lukasz20    0

Centralne smarowanie jest wygodne fakt ale ja byłbym ostrożny niech sie zapcha przewód nie dojdzie smar i o pożar nie trudno. Jak za taką cenę to trochę nie opłacalne jak dla mnie by było

dawidg2    30

ja też odradzam bo po co wydawać 15 tysi jak co innego można za to kupić a to się przydaje jak dana maszyna np duzo pracuje i okrągły rok a tu kombajn to co 2 miesiące w roku może nawet i nie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez PrzemoO
      Przymierzam się do zakupu przystawki do kukurydzy 6 rzędowej. Ma pracować z Claasem Dominatorem 98 Maxi. Jaki system cięcia polecacie śmigłowy czy rotorowy? Jaką markę polecacie? Przystawka ma być w przedziale cenowym do ok 50-60 tyś.
    • Przez Dajmiżyć
      Witam,

Planuję otworzyć na początek skup ziół oraz własną suszarnię.Potem rozszerzyć może jeszcze ofertę na owoce,grzyby,warzywa.Czy ktoś z Was ma doświadczenie w tym temacie?
      Środki chciałbym pozyskać z dotacji Młodego rolnika.Myślę też o wykorzystaniu części własnej ziemi(posiadam 8h łąki i pastwiska) pod uprawę ziół tylko gleba jest dosyć ciężka i gliniasta więc może coś innego?
      Kolejne pytanie to czy mogę tego typu biznes prowadzić jako rolnik czy muszę założyć działalność gospodarczą?

Za wszystkie opinie i rady z góry dziękuję.

Przez pomyłkę umieściłem w nieodpowiednim dziale...jak ten temat przenieść?:)
    • Przez Diwad890
      Przyjme w dzierzawe grunty orne i ugory w woj.swietokrzyskim powiat pinczowski
    • Przez Julas1990
      Witam zaczynam rozglądać się za kombajnem i chciałbym się doradzić. Zastanawiam się nad Claas 208. Mega, Case 527 i NH tx66. Dodam że chce na kombajn wydać Maks 140tys i będzie on pracował na 60 h.+ usługa.
      I może zna ktoś jakiegoś w miare rzetelnego handlarza z Wielkopolski lub kujawsko- pomorskiego
    • Przez lolq1660
      Witam wszystkich mam takie pytanie odnośnie jakości słomy, chodzi mi o to jak to jest gdy słoma przejdzie przez bębny typu aps czy separator w NH i czy nie jest za bardzo pokruszona i połamana? Nie chodzi mi tutaj o samo prasowanie takiej sieczki bo to nie problem, tylko o późniejsze ścielenie itp.
      Dilerzy zapewniają ze słoma jest cud miód ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć, miałem możliwość zbierania słomy po tc5070 i csx 7040 słoma po nich była tragedia no i oba miały separator z tym że właściciele kombajnów nie zbierają słomy i być może przez to te bębny są bardziej skręcone(czyt.ciasne) przez co bardziej "memlają" słomę.
      Jak to jest u was, liczę na jakieś podpowiedzi i opinię