Byyyku102

Przetargi na stronie flotilo.pl

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Byyyku102    0

Witam wszystkich czy ktoś z was kupował może coś ze strony flotile.pl ?. Chodzi mi głównie czy nie są to jacyś oszuści bo ceny na tych przetargach są dosyć niskie.

Wiadomość z agroFakt.pl

Byyyku102    0

Tak jest coś takiego jak cena minimalna, no i wiadomo to jest przetarg tylko że patrząc na ceny za jakie zostały sprzedane te maszyny są dosyć niskie. I z drugiej strony oni chcą przy zalogowaniu żeby podać wszystkie swoje dane, nawet po to aby zobaczyć kiedy można by było się umówić na jakieś oględziny 

ZELKOW    1064

Z tego co słyszałem o tego typu licytacjach, to zaczynają od ceny wywoławczej gdy po zakończonej licytacji nie osiągają minimalnej ceny sprzedaży to anulują przetarg i od nowa wystawiają

igor10246    267

to jest tak, licytujesz się od 0, i jeśli nie zostanie osiągnięta cena minimalna to wtedy gościu ze strony dzwoni do właściciela czy zgadza się na taką cenę ( np gdy jest niższa od minimalnej np o 20%) Jak jest wyższa niż minimalna  to wiadomo, jeśli wygrasz licytację dostajesz nr konta gdzie wpłacasz kasę + 40 zł opłay aukcyjnej i po przelewie dostajesz dane do odbioru sprzętu ( lokalizacja itp) ( wiem bo wygrałem jedną aukcję i gościu mi wszystko wytłumaczył, ale ostatecznie nie zdecydowałem się na zakup) 

(edit) u mnie to kosztowało 40 zł bo jest opłata aukcyjna  1% 

Edytowano przez igor10246

Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Jan1997
      Witam, ile płacicie za dzierżawę gruntów rolnych klasa ziemi 2-3 pole równe,  wszystko orne, województwo świętokrzyskie, ale o innych też chętnie posłucham. Z góry dzięki.
    • Przez Mateusz34533
      Witam czy ciągnik new holland T6 160 sześciocylindrowy o mocy 135 km poradzi sobie z lely tornado. Ciągnik będzie pracował na areale 20h, bez noży

• Przez LUKAS11
      Witam wszystkich. Mam pytanie czy znajdują się tutaj osoby użytkujące lub mające styczność z kombajnem Fend 5225e 2019 rok, heder free flow 4,8m. Jak jest z jego wydajnością zboża + rzepak, jakie spalanie oraz najważniejsza rzecz jak z jakością czyszczeniem ziarna. 
    • Przez PrzemoO
      Przymierzam się do zakupu przystawki do kukurydzy 6 rzędowej. Ma pracować z Claasem Dominatorem 98 Maxi. Jaki system cięcia polecacie śmigłowy czy rotorowy? Jaką markę polecacie? Przystawka ma być w przedziale cenowym do ok 50-60 tyś.
    • Przez t8nv9gfxwp
      Witam, jak w temacie, jaką przystawkę 8 rzędów  używaną wybrać do Claasa Lexiona 750? 
      Pozdrawiam
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj