Zaloguj się, aby obserwować  
RaceMen

MotoGP

Polecane posty

mister    54

Mój kolega to oglada ale jakoś mnie do tego nie ciągnie. MotoGP mało popularne w Polsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietras892    945

ja czasami oglądam, można się poduczyć techniki... dzięki temu umiem opanować motor po wyjsciu z zakretu przy większej prędkości ;) ..... to ciekawy sport ale polacy mają duży dystans do motorów może dlatego jest mało widzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RaceMen    0

Mało widzów, ponieważ nie ma tam Polaka co automatycznie nie przekłada się na xxxxxmania. Heh, jakby był tam polak to na TVP1 szły by transmisje ;)


GO FIAT YAMAHA TEAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

Ja od czasu do czasu oglądam


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

Witam

Ja czasami oglądam w necie transmisje :) nieźle sobie przysuwają motorkami :)

a co do Polaka w MotoGP to trzeba zrobić krucjate do jakiejś firmy i go obsadzić w niej ;):):)


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

Całemu teamowi Yamahy


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

'Kolejorz' maz racje Yamaha!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RaceMen    0

UUUUU coś słaba dyskusja. No i jak, sprawa tytułu wydaje się być przesądzona Rossi kolejny już siódmy tytuł dołoży do kolekcji. W konstruktorach YAMAHA wygra na 100% tak jak i w klasyfikacji zespołów :) Teraz czekam na SBK i walkę Bena Spiesa z Noriukim Hagą, pięknie się zapowiada. No i Superstock i Polak. Do boju!!! :)


GO FIAT YAMAHA TEAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blu    6

Mamy zbyt zacofany naród żeby obsadzić swojego zawodnika w MotoGP... Widać to po akcjach "Idzie wiosna, będą warzywa" oraz o obrazie motocyklisty w polskim społeczeństwie jako mordercy i samobójcy... Np. jak często widujecie jakąś trasmisje z toru Poznań? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

I Doktor po raz kolejny wygrał :lol:


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj