Gość

SONDA PARLAMENTARNA

Sondaż wyborczy   

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą partię polityczną lub ruch społeczny oddał(a)byś swój głos w najbliższych wyborach parlamentarnych (2019)?

    • Kongres Nowej Prawicy
      0
    • Kukiz'15
    • Nowoczesna
      0
    • Partia Razem
      0
    • Partia Zieloni
      0
    • Platforma Obywatelska
    • Polskie Stronnictwo Ludowe
    • Porozumienie
      0
    • Prawica Rzeczypospolitej
    • Prawo i Sprawiedliwość
    • Ruch Narodowy
    • Samoobrona
      0
    • Sojusz Lewicy Demokratycznej
      0
    • Twój Ruch
      0
    • Unia Europejskich Demokratów
      0
    • Wolni i Solidarni
      0
    • Wolność
    • Inny komitet
      0


Polecane posty

Gość   
Gość

Takiego tematu nie widziałem, a myślę że warto wiedzieć kto według nas ma największe szanse w wyborach parlamentarnych w 2019 roku.

Na którą partię polityczną lub ruch społeczny oddał(a)byś swój głos w najbliższych wyborach parlamentarnych? (wpisujemy w komentarzu) 

1. Inicjatywa Polska 

2. Kongres Nowej Prawicy 

3. Kukiz'15 

4. Nowoczesna

5. Partia Razem 

6. Partia Zieloni 

7. Platforma Obywatelska 

8. Polskie Stronnictwo Ludowe

8. Porozumienie

10. Prawica Rzeczypospolitej 

11. Prawo i Sprawiedliwość 

12. Ruch Narodowy 

13. Samoobrona

14. Sojusz Lewicy Demokratycznej 

15. Twój Ruch 

16. Unia Europejskich Demokratów 

17. Wolni i Solidarni 

18. Wolność 

19. Inny komitet 

Pozwoliłem sobie pójść krok dalej i zrobić ankietę :) 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Szczerze w tej chwili w Polsce nie ma żadnej partii która by dbała o interesy Polaków a te co są to jest jedna wielka tragifarsa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A nie , przesadziłem - Podczas wyborów bardzo dużo robią .   Szkoda że tylko ... językiem .B|

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4243

Jest temat o polityce, tu powinna być sama ankieta z możliwością podejrzenia wyników, a bez dodawania komentarzy, bo zaraz się przerodzi w to co jest w temacie o polityce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
1 godzinę temu, gosciu506 napisał:

@primo a obecna rządząca? bynaniej robią dobre pozory

Bez komentarza B|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6379

Bez urazy, ale ta sonda jest bez sensu. Partii rządzącej trudno ocenić za działanie bo to połowa kadencji a oni tłumaczą się że na owoce trzeba poczekać. Pozostałych nie ma za co oceniać bo miłościwie rządzący maja gdzieś ich wszelkie pomysły. Nic nie krystalizuje się na opozycji a szczególnie program.  Status gry zostaje zachowany i pewnie wszystkim o to chodzi. Krytykujemy bieżące posunięcia ale nie wiemy co jeszcze jedna i druga strona może nam zmalować.  Każdy poranek to nowy kawał betonu spadający na głowę, a jeszcze nie widziałem aby betonowe koło ratunkowe uratowało komuś życie. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4599

dokładnie mirro 9_9


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
17 godzin temu, gosciu506 napisał:

@primo a obecna rządząca? bynaniej robią dobre pozory

no właśnie pozory, a tu chodzi chyba o działania, a nie udawanie że coś robi, a tak naprawdę, powoli i po cichu wiele się psuje, za co w niedługim czasie zapłacą wszyscy Polacy.

12 godzin temu, mirro napisał:

Bez urazy, ale ta sonda jest bez sensu. Partii rządzącej trudno ocenić za działanie bo to połowa kadencji a oni tłumaczą się że na owoce trzeba poczekać. Pozostałych nie ma za co oceniać bo miłościwie rządzący maja gdzieś ich wszelkie pomysły. Nic nie krystalizuje się na opozycji a szczególnie program.  Status gry zostaje zachowany i pewnie wszystkim o to chodzi. Krytykujemy bieżące posunięcia ale nie wiemy co jeszcze jedna i druga strona może nam zmalować.  Każdy poranek to nowy kawał betonu spadający na głowę, a jeszcze nie widziałem aby betonowe koło ratunkowe uratowało komuś życie. 

Rozumiesz co oznacza sonda? Nie chodzi o ocenianie, a o to na kogo oddasz swój głos, bo pytanie nie brzmi jak oceniasz partię, a na którą oddasz głos.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6379

 A czy Ty rozumiesz co to znaczy oddać głos na kogoś? Właśnie przez takie podejście jest to tylko bezrefleksyjne głosowanie. a nie proces świadomego wskazywania. To jakie kryteria mam mam brać po uwagę dysponując swoim głosem? Zbieram dane, analizuję "przeciwnika", oceniam szanse powodzenia tego co chce zrobić i podejmuję decyzję. Oczywiście zmiennych jest więcej, bo czasem dochodzą też moje wyobrażenia co powinni zrobić choć nawet tego nie obiecywali, ale to inna sprawa. Zawsze pozostaje pewien margines nieoznaczoności. Zakładam że na potrzeby sondy należy pominąć cały proces myślowy i strzelić pierwszą nazwę która przyjdzie do głowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1945
skoro na owoce trzeba czekać to logicznie rzecz ujmując to co trąbi się jako sukces obecnie to nie ich zasługa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, mirro napisał:

 A czy Ty rozumiesz co to znaczy oddać głos na kogoś? Właśnie przez takie podejście jest to tylko bezrefleksyjne głosowanie. a nie proces świadomego wskazywania. To jakie kryteria mam mam brać po uwagę dysponując swoim głosem? Zbieram dane, analizuję "przeciwnika", oceniam szanse powodzenia tego co chce zrobić i podejmuję decyzję. Oczywiście zmiennych jest więcej, bo czasem dochodzą też moje wyobrażenia co powinni zrobić choć nawet tego nie obiecywali, ale to inna sprawa. Zawsze pozostaje pewien margines nieoznaczoności. Zakładam że na potrzeby sondy należy pominąć cały proces myślowy i strzelić pierwszą nazwę która przyjdzie do głowy?

Źle się po prostu zrozumieliśmy. Chodziło mi o to że ankieta jest po to aby oddać głos, a na kogo to oceń sobie sam, a nie pisz w komentarzu, że nie masz na kogo. Moim błędem jest że w ankiecie zabrakło "jeszcze nie wiem".
Piszesz, że partię rządzącą trudno ocenić. 2 lata to już chyba jest za co oceniać, po 2 miesiącach to nie, ale 2 lata?  Pierwsza sprawa ASF 2 lata sprawa nie rozwiązana, a liczba ognisk rośnie. Jest za oceniać, tylko trzeba chcieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6379

No chyba akurat mnie posądzić o nie wytykanie nie można. A poza tym nie napisałem że nie mam na kogo głosować, choć można taki wniosek z wypowiedzi wyciągnąć. Moja wina. Jedno jest pewne, przyroda  sama się wyleczy.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 godziny temu, mirro napisał:

No chyba akurat mnie posądzić o nie wytykanie nie można. A poza tym nie napisałem że nie mam na kogo głosować, choć można taki wniosek z wypowiedzi wyciągnąć. Moja wina. Jedno jest pewne, przyroda  sama się wyleczy.:D

Przyroda się wyleczy, ale ludzi do żywych już się nie przywróci, a i do zdrowia ciężko będzie wrócić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez matpol91
      Witam jestem studentem Rolnictwa(II stopień) na SGGW. Piszę prace magisterską na temat wprowadzania nowych rozwiązań w gospodarstwach. Bardzo proszę o wypełnienie anonimowej ankiety. Z góry bardzo dziękuję za pomoc!
      https://docs.google.com/forms/d/1FW7l0Z2l_QwDeqrka1vDu0YgRpRcvLA0zEvbp46L09g/edit
    • Przez matpol91
      Witam,
      Jestem studentem Rolnictwa(II stopień) na SGGW. Piszę prace magisterską na temat wprowadzania nowych rozwiązań w gospodarstwach. Bardzo proszę o wypełnienie anonimowej ankiety. Z góry bardzo dziękuję za pomoc!
      https://docs.google.com/forms/d/1FW7l0Z2l_QwDeqrka1vDu0YgRpRcvLA0zEvbp46L09g/edit
    • Przez matpol91
      Witam Ponownie,
      Jestem studentem Rolnictwa(II stopień) na SGGW. Piszę prace magisterską na temat wprowadzania nowych rozwiązań w gospodarstwach. Bardzo proszę o wypełnienie anonimowej ankiety. Z góry bardzo dziękuję za pomoc!
      Potrzebuję jeszcze trochę wyników!! :-)
      https://docs.google.com/forms/d/1FW7l0Z2l_QwDeqrka1vDu0YgRpRcvLA0zEvbp46L09g/edit
    • Przez Shiroic
      Dzień dobry
      Jestem studentką trzeciego roku na UP w lublinie na kierunku ZiIP i byłabym bardzo wdzięczna za wypełnienie poniższej ankiety potrzebnej mi do napisania pracy inżynierskiej.
      https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScjWknil8NkPIaEzWJBqfPwa6OYgeDiOvLFyY12w7_f0RA0sw/viewform?usp=sf_link
       
    • Przez matpol91
      Witam Ponownie,
      Jestem studentem Rolnictwa(II stopień) na SGGW. Piszę prace magisterską na temat wprowadzania nowych rozwiązań w gospodarstwach. Bardzo proszę o wypełnienie anonimowej ankiety. Z góry bardzo dziękuję za pomoc!
      Potrzebuję jeszcze trochę wyników!! :-) Wszelkie uwagi oraz opinie są na wagę złota.
      https://docs.google.com/forms/d/1FW7l0Z2l_QwDeqrka1vDu0YgRpRcvLA0zEvbp46L09g/edit
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj