masa_ag

Ford 7740 - jaka moc ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
masa_ag    0

Witam, 

Chciałbym się dowiedzieć, czy ma ktoś jakieś rzetelne (sprawdzone) informacje dotyczące mocy tego ciągnika?
Przeszukałem już wiele stron i bardzo często dane się różnią. Rok produkcji - 1993.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

95 czy 92 konie nie jest to jakaś straszna różniąca praktycznie nie odczuwalna. W większości danych podawana jest moc 95 koni.

  • Like 1

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Marki
      Witam
      Czy ktoś posiada podręcznik traktorzysty do ciągnika Ford 7610? Głównie potrzebuję opis dźwigni od womu tzn przełączanie z 540 na 1000 ( obok dźwigni mam opis po prawej zając, monitor, zółw i są kreski później pisze dratf effort).
      Czy po załączeniu wałka wom bez obciążenia na wolnych obrotach może być słychać z okolicy wałka delikatne pykanie. Jak zwiększę obroty to znika odgłos pykania.
       
      Podczas jazdy słychać wycie jakby łożyska - w momencie wciskania sprzęgła słychać jak wyje łożysko oporowe czy jest możliwe żeby ono w czasie jazdy wyło i łożysko pilotowe. Czy wycie może się nieść po całej skrzyni?
       
      Pozdrawiam
       
       
       
       
    • Przez Ares1x
      Ostatnio przy zakupie NH Ts135a zauważyliśmy że na karcie z danymi miał on 119kw co po wymnożeniu o te 1,34 daje 160km~, wydawało nam się że ktoś po prostu się pomylił więc to z ignorowaliśmy. Jednak ostatnio zauważyliśmy że na tabliczce znamionowej na silniku również jest napisane 160hp co daje również 160km.
      Jest możliwe, że ten ciągnik ma 160km? Jak jest u was jeżeli ktoś posiada ten model?
    • Przez stasek663
      witam panowie mam Forda 6640sle
      I po przejechaniu  kilku km spadły obroty i za chiny ludowe nie wejdziepowyzwj 1000 traktor trochę stał i mało paliwa było więc mógł coś pociągnąć jak sądzicie Panowie??
    • Przez rolnik0987654321
      Witam. Poszukuję Ciągnika w przedziale mocy tak 100 -140 km. Cenowo tak max 115000 zł i tka przynajmniej koło 2008 roku. Ciągnik do pługa siewnika do kukurydzy i docelowo tur. 
      Z góry dzięki za porady 
    • Przez Skiner
      Witam, poszukuję dolnego zaczepu polowego do Forda 7740, interesuje mnie średnica otworu w zaczepie, od jakiego innego modelu by pasował. Oraz poszukuje sworznia żeby dobrać ponieważ przy moim też tego brakuje.
       
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj