Skocz do zawartości
News
Konrad2277

New Holland 1530-Lepszy silnik Deutz czy Ford ?

Polecane posty

Konrad2277    0

Witam :lol:
Czy ktoś może mi pomóc z wyborem silnika??
postanowilem zakupić NH 1530 tylko nie wiem z jakim silnikiem :D
Czy deutz będzie się mocno grzał??
Jakie spalanie??
Prosze o niezamykanie tematu :D bo mało kto na stare tematy wchodzi a dobór jest dla mnie bardzo ważny :D
Prosze o szybkie odpowiedzi
Z góry dzięki :D

szczewko    31

Zakup NH 1530 w twojej sytuacji to madra decyzja ale musisz znaleźć na prawde godny egzemplarz bo potem bedziesz sobie w brode pluł. Z silnikami to nie ma reguły i nawet Ford moze Ci sie grzac jak bedzie zajechany.Silniki DF sa chłodzone powietrzem lecz odpowiednio traktowane i czyszczone słuza przez długie lata.Ja osobiscie w swoim 1520 mam silnik Forda i nie mam powodów do narzekan.Ktos kiedys pisał ze ponoc silniki Forda nie nadaja sie na gorzyste tereny bo maja smok w takim miejscu w misce ze olej sie przelewa na pochyleniach i potrafi zgubic cisnienie,lecz ja tego nigdy nie doswiadczyłem.

Edytowano przez krolikNH

focus07    1

Ja bym polecił silnik deutza , bo sprawdza sie nawet w najtrudniejszych warunkach,jest mocny ,wytrzymały i ma niewielkie zużycie paliwa, ale tak jak juz kolega powiedział jak bedziesz dbał o niego to Ci posłuzy.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez dario1601
      witam koledzy czy ktos posiada tma z orginalnym przednim womem? chodzi mi o to ze kupilem taki tuz  nie wiem gdzie wciac przewody hydrauliczne od sprzegla wom . byl bym wdzieczny za podpowiedz.
    • Przez Wozny186
      Witam.
      Mam kilka pytań odnośnie tego ciągnika.
      Kupiłem go kilka dni temu. 
      Chciałbym zrobić serwis olejowy. 
      Silnik zalałem już olejem Elf 10w40.
      Filtr paliwa wymieniony
      Teraz przyszedł czas na skrzynie.
      Jaki olej zalać do skrzyni?
      Ciągnik jest sprowadzony z Francji i brak informacji co i kiedy było lane.
      Ile litrów wchodzi do skrzyni?
      Z tego co się doczytywałem powinien być zalany UTTO 10w30
      Jakiej firmy polecacie olej?
      Oraz ile go wchodzi do skrzyni?
      Oraz mam jeszcze pytanie bo nie grzeją świece żarowe. Nie dochodzi do nich prąd. Kontrolka od świec również nie świeci. Gdzie szukać przyczyny? Bezpieczniki sprawdzone. Pewnie będzie gdzieś jakiś moduł czy przekaźnik ale gdzie tego szukać?
    • Przez kuba18l
      Witam mam pytanie ponieważ mam strzykawkę rewolwerową i moje pytanie czy mogę podawać lekarstwa  w pośladek bydła ?
    • Przez Domelek12
      Witam,
      Jestem zainteresowany kupnem New Holland T4.80F , czy ktoś słyszał jakieś opinie na temat tego ciągnika? Potrzebowałbym pomocy użytkowników New Holland aby doradzili jaką skrzynie wybrać do tego ciągnika czy  Shuttle Command z pełzakami,czy Powershutte z pełzakami, która będzię lepsza? Dodam że będzie pracował z ładowaczem. Jakiej firmy wybrać ładowacz do tego ciągnika?
    • Przez Grzesiek84
      Witam
      Koledzy czy ktoś posiada lampę - oprawa zawieszana 1x200W OS-230 , moje pytanie jakie żarówki do nich stosować, jak świecą, czy po zakupie posiadają wkład do środka jeśli nie jaki jest stosowany? I czy będą ładnie świeciły w stodole - przerobionym na garaż chce je powiesić na belce między klepiskiem a sąsiekiem?
      Jestem nimi zainteresowany bo mam możliwość kupić je po niskiej cenie