Skocz do zawartości
Rolnik117

Wybór pluga

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Rolnik117    1

Witam stoje przed kupnem pluga obrotowego kverland ed 100 4x50 w vario. Jakie są jego wady i zalety i naco zwrócić uwagę przy kupnie, żeby nie dać się nabić Q butelkę. Proszę o opinie

Wiadomość z agroFakt.pl

Krzysztof81    170

Czy rama i elementy ramy są proste, czy kostka obrotu jest ok i najważniejsze w vario czy są luzy na sworzniach i pług nie jest wychlapany jak stara k**wa. Elementy robocze wbrew pozorom to najmniej istotna część całego interesu one tylko kształtują cenę ale z ich wymiana nie ma problemu.

DanielFarmer    105

malowanie to zawsze zagadka czy nie spawany,elementy robocze nowe też mogą być ostatniego sortu wiadomo.Najlepiej znaleźć prosty i nie wytluczony na sworzniach z elementami do wymiany za jak najniższą cenę i samemu dokupić wtedy wiemy co mamy.Faktem jest że ten handlarz każda śrubkę wymieni i pługi robią wrażenie.

hektor2040    0

Warto dać. Za ten pług 500 zł i czy to jest z tych większych 3x? Jaki rozstaw jak ktoś wie bo obecnie mam skupiła 3x30

received_1952883625036221.jpeg

received_1952883235036260.jpeg

akmaly    180

Na pewno jest to stary typ UG i raczej 3x30cm. Czy warto tyle za niego zapłacić to nie wiem, cena to kwestia umowna, zależy komu do czego i ile chcesz za niego dać.

Jak dla mnie każda zł. powyżej ceny jaką dostałbym na skupie złomu jest stratą.

staszek131415    2020
Dnia 20.10.2017 o 19:19, Rolnik117 napisał:

Co powiecie na temat tych plugow wiem że są wymalowane, ale każda maszyna w jego sprzedaży jest wymalowana

https://www.olx.pl/oferta/plug-kverneland-eg-100-4-skibowy-obrotowy-vario-CID757-IDpv229.html

Jak na stuletni pług to wygląda całkiem obiecująco ale gdybym miał do wyboru to wolałbym nowy z uni

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się