Skocz do zawartości
aga19892010

Kontrole Arimr

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
aga19892010    0

witam,czy jest tu ktoś miał w zeszłym roku kontrol z Arimr odnosnie obszarowki i wzajemnej zgodności ?w tym roku znowu kontrol,dzis kontrolerzy zawitali,czy ktos tez mial 2 lata pod rząd kontrol?ile lat jeszcze tak bedzie?moze ktos podzielic sie doswiadczeniami...

marko-kolo    463

W tym roku zakwestionuja to co sami namierzyli w tamtym ....
Wiec szykuj sie na niezly odlot przez 4-5 lat

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

aga19892010    0

pytam czemu znowu jest kontrol a oni,ze dlatego,ze chce doplaty do strączkowych.musza do 30 wrzesnia sprawdzic wszystkie straczkowe,a tak w ogole mam kilka ha łąk w warm,mazurskim i powiedzieli,ze tamto bedzie kontrolowac warm.maz.oddzial kontroli ,nie oni.troche dziwne w tamtym roku kontrolerzy którzy kontrolowali mnie (jestem z mazowieckiego )kontrolowali tu i na mazurach tak samo

i w tamtym roku nadmienie,że wszystko było ok,nie miałam żadnych kar

Wiadomość z agroFakt.pl

Krzysztof81    174

Oni tak mają. Jak raz Cię wpiszą to będzie rok w rok przez kilka lat. Ojciec tak miał -po 4 latach dopuścili ale kontrolę były ze wszystkich możliwych instytucji. Jak rozmawiałem z jednym kontrolerem nie trzeba pisać papierów tylko kopiuje się co roku i jest łatwiej :)

aga19892010    0

o matko to mnie pocieszyliscie :) tragedia co roku dopłaty na 30 czerwca ,myślałam,że ze 3 lata i dadzą spokój

a i w tamtym miałam tez z Młodego Rolnika aż dwie i potem z Agencji obszarówkę

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rolnik22
      Czy już coś wiadomo jak będą wyglądały nabory na PROW 2014-20? Na jakich zasadach będą przyjmowane wnioski o dofinansowanie z UE? Co z Młodym Rolnikiem i Rentami Strukturalnymi na kolejne lata?
    • Przez Vinci007
      Witam!

Zakładam nowy temat "Inwestycje w gospodarstwach położonych na obszarach Natura 2000  w ramach Prow 2014-2020"
      Na ten temat jest mało wiadomośći w necie, a program rusza już w I kwartale 2017 roku. 
      Każdy niech pisze co wie? Jakie wymagania, na jakie maszyny można dostać itp.

• Przez karolr2
      Witam chcę założyć nowy temat poświecony modernizacji małych gospodarstw na terenach południowowschodniej części Polski.Słuchałem dzisiaj ministra Kalemby i podobno sie szykuje jakaś dla nas pomoc.Jeśli ktoś coś wie to proszę niech się wypowie w tym temacie. Z tego co wiem ja to ma być pomoc dla gospodarstw o wielkości średniej wojewódzkiej ilości posiadanych ha
    • Przez karol
      Informuję wszystkich że 15 lutego tego roku (2008) upływa termin dostarczania wniosków o dopłatę do materiału siewnego. Dotyczy to tylko roślin ozimych.

Więcej na stronie Agencji Rynku Rolnego

www.arr.gov.pl

Wniosek
      http://www.arr.gov.pl/data/01593/dms_p1_f2.pdf

Instrukcja
      http://www.arr.gov.pl/data/01593/instrukcja_dms_p1_f2.pdf
    • Przez yacenty
      Co się zmieni w dopłatach bezpośrednich w 2017 roku?
      Jakie stawki dopłat bezpośrednich?
      Kiedy trzeba składać wnioski na dopłaty bezpośrednie na sezon 2017?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.