Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Janekwegry    0

Witajcie ponownie

Mam kolejny problem czy to normalne ze w moim Bealrusie 920.3 mam tylko 1900obr/min?? Zaraz po zakupie tzn 10 lat temu miał 2200obr/min

toof    5

Witam

Poproś kogoś oczywiście przy zgaszonym silniku żeby nacisnął pedał gazu do oporu a sam sprawdź czy to ramie przy pompie pociągane przez cięgna odchyla się na maksymalnie, jak nie to musisz albo wyregulować cięgna (najprawdopodobniej skrócić), albo wkręcić śrubkę pod pedałem gazu. Zobacz jeszcze, czy ręczny nie ogranicza Ci w jakiś sposób pedału gazu. To oczywiście najprostsze co mogę doradzić, następne rzeczy to sprawdzenie pompy, układu wtrysków, filtra paliwa, odstojnika, filtra powietrza no i jeszcze jakość samego paliwa.

Pozdrawiam 

seweryn20    573
Napisano (edytowany)

Cięgna od gazu pokręciło, luzy zrobiły resztę, zobacz czy pod pedałem nie ma syfu. Ustaw to i będzie znów 2200.

Edytowano przez seweryn20

Wiadomość z agroFakt.pl

LTZ55a    21

U mnie oś gazu pod kabiną przesunęła się w prawo i miał max 1600. Długo oglądałem ciągnik zanim się zorientowałem. Kopnąłem nogą, przesunęła się w lewo i daje fifu dalej.

LTZ55a    21

Myślę, że w tym sezonie MTZ przekroczył limit napraw. Śrubokręt, młotek i buty z metalowym czubem.

LTZ55a    21

Mój pochłonął ok.100 złotych i kupę roboty, ale już dostał opie**ol i ma tak więcej nie robić.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się