Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
extrabyk    4856

To nie AGCO jest właścicielem tej marki tylko chinole i nie AGCO wprowadza to na rynek Polski. Sprzedawać będzie to Korbanek...cóż kiedyś sprzedawali znane marki a teraz tracą po kolei wszystkie i z braku wolnego towaru na rynku będą sprzedawać co się da....chińskie traktory składane we Włoszech, ruskie kombajny i diabli wiedzą co jeszcze...cóż wygląda na to,że "tonący brzytwy się chwyta"...

GR_Mateusz    32

ciekawi mnie o ile taniej będzie można kupić Fendta oraz MF-a w momencie kiedy przejmować będą je inni dealerzy

Wiadomość z agroFakt.pl

adikpl1    223

Arbos jest włoską marką przejętą przez chińskiego giganta Foton Lovol. Znana była z produkcji kombajnów zbożowych. Ciągniki montowane w fabryce Goldoni, również przejętej przez Fotona.

lukbold    838

https://youtu.be/Ebk_WJIzjn0 Wygląda to komiczne ale rzekomo kupił

extrabyk    4856

Hehehe...przecież to jakiś frajer z miasta 😆 i ta jego bojakowa do koszenia rowów na ciapku... ciekawe jak on tym do rowu wjeżdża żeby kosić.

Korbanek jednak sięgnął dna skoro w tak debilny sposób próbuje się promować 😆

• Like 2

zetorki12    10375

Nawet pojęcia nie ma z którego roku "ciapek" . Z 85r na bank być nie może .

ZETOR TEAM

extrabyk    4856

Deszcz leje to obejrzałem dwa filmiki...więcej nie dam rady...

Brak słów na tego gościa i jego "twórczość"...no ale tacy też są w przyrodzie potrzebni...bo kto kupi kolejny chłam...cytując klasykę "pożyteczny idiota" 😨

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez matijas67
      Witam 
      Mam ładowarkę przegubowa O&K l6 
      Wszystko było dobrze ale nagle przestała palić przez stacyjke
      Muszę do rozrusznika stykac plus i minus i pali na krótko, 
      Ale co może być przyczyną? Jak przekrece kluczyk to słychać pstykanie z rorzusznika i nie pali 

Proszę o podpowiedź
      Z góry dziękuję 
    • Przez MiRol
      Piszcie wszystko co wiecie o tych ciągnikach
    • Przez Majkel00
      Witam. Stoję przed zakupem fastracka z seri 3000, mam kilka pytań do posiadaczy tego albo innego modelu. Jakie wyjdzie realne spalanie pod pełnym obciążeniem na 100 km, chodzi mi głównie o transport ładunku 25 do 30 ton i czy zeczywiscie można z takim obciążeniem jechać mimum 50 na godzinę oraz jak się prowadzi przy takiej prędkości. 
    • Przez Foral
      Witam wszystkich. Myślałem nad budową ciągnika sam i mam pytanie. Czy z danych części będzie to jakoś pracować?
      -most - star
      -oś przednia - żuk
      -skrzynia - star 266
      -układ kierowniczy - mercedes c180 w202
      -silnik - mercedes c180 w202
      Z góry dzięki za odpowiedzi 😁
    • Przez cuma112
      Witam ma ktoś na sprzedaż zetor 5748 lub 6748 chętnie kupię 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj