Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Arbos
extrabyk    1420

To nie AGCO jest właścicielem tej marki tylko chinole i nie AGCO wprowadza to na rynek Polski. Sprzedawać będzie to Korbanek...cóż kiedyś sprzedawali znane marki a teraz tracą po kolei wszystkie i z braku wolnego towaru na rynku będą sprzedawać co się da....chińskie traktory składane we Włoszech, ruskie kombajny i diabli wiedzą co jeszcze...cóż wygląda na to,że "tonący brzytwy się chwyta"...

Wiadomość z agroFakt.pl

adikpl1    184

Arbos jest włoską marką przejętą przez chińskiego giganta Foton Lovol. Znana była z produkcji kombajnów zbożowych. Ciągniki montowane w fabryce Goldoni, również przejętej przez Fotona.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Webson_
      Witam. Posiada ktoś na gospodarstwie ciągnik serii MB-trac? Chodzi mi tu o przedni tuz do niego, jak wykonać?
    • Przez Blusik
      Witam 

Mam silnik 1HC102 po remoncie (jeszcze na dotarciu) na nowym tłoku z PRL. Otóż gdy uruchomie silnik wszystko działa itp. Ale jak silnik jest nagrzany wydaje mi się za bardzo to nawet filtrem szczeliowym nie moge zakręcić. Za zimny zakręca lekko a jak jest rozgrzany to trzeba się silować z zaworem. Silnika po zgaszeniu nie da sie odpalić trzeba w 2 osoby. Samemu nie dam rady poprostu troche przekrece i już nie umiem przegwałcić . Niewiem czy winna jest dawka paliwa czy może regulacje wytrysku trzeba przeprowadzić. Jeśli tal to pod którym ma byc wtrysk miedzy PP 2000 a GMP w którym miejscu miejscu połowa, 3/4?. Z drugiej strony wydaje mi się,ze jak soe.nagrzeje na manometrzr pokazuje 0bar ciśnienia oleju na wolnych a na gazoe chyba z 1 jak jest zimny pokazuje z 4 bar a na wolnych z 1 i grosz. Czy tu tez cos trzeba regulować? Pozdrawiam
    • Przez majak
      Mam pytanie do posiadaczy ciagników Fiatagri, na co zwrócić uwagę przy zakupie ciągnika tej marki, jak wam się sprawują?
      Chcę kupić coś z serii 70-90, 80-90 lub 90-90 i z tego co się orientuję to wszystkie mają silnik Iveco.
    • Przez adasmaratonczyk
      Witam posiadam fordson super major z 1963r i mam problem z pompa paliwowa, proszę o pomoc czy można znalesc gdzieś ja do kupienia lub zamiennik. 
    • Przez lemysz1
      Witam. Szukam jakiś informacji, opini na temat tego ciągnika. Pozdrawiam