Skocz do zawartości

Polecane posty

NICCO    1

Witam mam problem ze swoim mf 6150, przestał działać podnośnik w ogóle nie świeci się nic na panelu ehr ani te dwie kontrolki od pozycjonowania ani dioda z ! nie podnosi anie nie opuszcza zarówno z kabiny jak i z błotnika, manualne podnoszenie działa tu przy kole pod spodem, sprawdzałem bezpieczniki zarówno te pod maska jak i w kabinie, są ok. chciałem dodać że i WOM się nie włącza. pomocy ?

sznajdik    133

Sprawdź ładowanie ewentualnie czujnik pompy, nie świeci czerwona kontrolka? chyba że żarówka w kontrolce padła

kfx1423    0

Witam serdecznie. Też jestem posiadaczem mf 6150. Dziś mam ten sam problem co kolega nie działa mi EHR w środku nie podnosi podnośnika ale na błotnikach działa. Dodam jeszcze , że wczoraj wszystko działało. Proszę o pomoc ewentualne sugestie co mogło się wydarzyć. kontrolki nie świecą od podnoszenia do góry i na dół. Niestety nie mam schematu ani książki do niego więc jeśli koś wie i może pomóc to bardzo proszę.

Wiadomość z agroFakt.pl

marian3p    17

Jeśli na panelu nie zapalają się żadne diody to nie dochodzi zasilanie, może być problem z kostką która podaje napięcie na EHR (często śniedzieją tam styki).

Jeśli z błotników działa, a nie można odblokować to może być problem z czujnikiem położenia, lub z panelem sterującym. Czy dioda diagnostyki (!) świeci się ciągłym światłem czy miga?

Naprawa elektryki i elektroniki ciągników i maszyn rolniczych. Naprawa sterowników maszyn, skrzyń biegów (np. Autotronic), EHR itp.

Wykonywanie sterowania EHR (elektrohydrauliczne sterownie podnośnikiem) do każdego ciągnika, również wykonywanie własnych sterowników do ciągników z fabrycznym EHR.

Wykonywanie różnych sterowników do ciągników i maszyn rolniczych (liczniki, sterowniki ścieżek do siewnika, itp.).

Więcej info na PW.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez marian20
      Witam. Mam zamiar kupić MF 6150 lub 6160. Niedawno sprzedałem MF serii 30XX. Miałem z nim sporo problemów. Na co mam zwrócic uwage podczas zakupu MF z tej serii aby się nie "wkopać". Chodzi mi o dokładna instrukcje po kolei jak spradzić stan techniczny ciagnika. Jakie sa elementy najbardziej awaryjne w tej serii? pozdrawiam
    • Przez marcin5641
      Witam wszystkich użytkowników. Mam pewien problem i nie znalazłem podobnego tematu. Wyruszyłem dziś w pole z agregatem wszystko było ok i w pewnym momęcie przestał działać EHR kontrolki nie świeciły ani do gury ani do dołu dopiero po zgaszeniu i ponownym uruchomieniu silnika podnośnik zaczoł działać ta sytuacja powturzyła sie kilkakrotnie podczas godzinnej pracy. Może ktoś wie co jest tego przyczyną.Z gury dziękuje za pomoc.
    • Przez pablo21
      Drodzy koledzy wczoraj moj MF zaczał sie dziwnie zachowywac rano pojechałem uprawiac scierniska i jak konczyłem koło 13 to juz agregat troche wolniej niz zawsze podnosił a wieczorem musiałem zaorac 1,5 ha pola i po tym juz ledwo mogł podniesc pług niezaleznie czy na wolnych czy wysokich obrotach plug ledwo ledwo szedł w gore do tego wspomaganie ciezko działa a po właczeniu połbiegu nie dosc ze on sie nie włacza to zapala sie kontrolka od cisnienia w skrzyni wysokie obroty nic na to nie pomagaja. I włąsnie nie wiem co sie stało czy to wina filtra hydrauliki oleju czy moze czegos innego bo dodam ze dzis rano wszystko chodzi ok bo ciagnik jest zimny. Jesli ktos by cos wiedział w tej sprawie bede bardzo wdzieczny za pomoc.
    • Przez grzybekkee
      Witam. Mam problem z nowo nabytym ciągnikiem Case 5130. Problem polega na tym, iż nie ma możliwości sterowania podnośnikiem, ani przyciskami na błotnikach, ani dźwignią na panelu. Sterować można jedynie joystickiem, lecz te sterowanie również jest zepsute, ponieważ na 5 z 6 pozycji podnosi, a w jednej pozycji opuszcza. Do tego pokrętło z trybami pracy można przekręcić o 360°. Aha, i ta kontrolka (N) ciągle mruga.

Poprzedni właściciel twierdzi, że problem pojawił się podczas regeneracji pompy, więc jest taka możliwość, że coś źle podczepił.
    • Przez Kuba284
      Witam 
      Nie działają mi półbiegi w fendtcie 309 i wywala błąd 5.1.02 oraz 5.1.06
      Po kilku dniach przestał działać EHR oraz przyciski na błotniku od podnośnika.
      Czy to może być spowodowane uszkodzeniami kabli w wiązce?