Skocz do zawartości

Polecane posty

WHATEVER

NICCO    1

Witam mam problem ze swoim mf 6150, przestał działać podnośnik w ogóle nie świeci się nic na panelu ehr ani te dwie kontrolki od pozycjonowania ani dioda z ! nie podnosi anie nie opuszcza zarówno z kabiny jak i z błotnika, manualne podnoszenie działa tu przy kole pod spodem, sprawdzałem bezpieczniki zarówno te pod maska jak i w kabinie, są ok. chciałem dodać że i WOM się nie włącza. pomocy ?

sznajdik    131

Sprawdź ładowanie ewentualnie czujnik pompy, nie świeci czerwona kontrolka? chyba że żarówka w kontrolce padła

kfx1423    0

Witam serdecznie. Też jestem posiadaczem mf 6150. Dziś mam ten sam problem co kolega nie działa mi EHR w środku nie podnosi podnośnika ale na błotnikach działa. Dodam jeszcze , że wczoraj wszystko działało. Proszę o pomoc ewentualne sugestie co mogło się wydarzyć. kontrolki nie świecą od podnoszenia do góry i na dół. Niestety nie mam schematu ani książki do niego więc jeśli koś wie i może pomóc to bardzo proszę.

Wiadomość z agroFakt.pl

marian3p    17

Jeśli na panelu nie zapalają się żadne diody to nie dochodzi zasilanie, może być problem z kostką która podaje napięcie na EHR (często śniedzieją tam styki).

Jeśli z błotników działa, a nie można odblokować to może być problem z czujnikiem położenia, lub z panelem sterującym. Czy dioda diagnostyki (!) świeci się ciągłym światłem czy miga?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez versus
      jak mozna wzmocnic podnosnik w 60-ce????
    • Przez dawid12
      Witam mam problem z podnosnikiem w T-25.Ciągnik podnosi tylko lekkie maszyny(pajak,obsypnik).A ciezejszych niepodnosi wcale albo podniesie i nietrzyma.Pompa została wymieniona uszczelki na siłowniku tez.I tu jest problem bo juz niewemy co to moze byc.
    • Przez kolas1989
      Mam problem z podnośnikiem w Same Laser 100. Sama pompa podnośnika jest w pełni sprawna jednak moim zdaniem problem tkwi w nieprawidłowym ustawieniu 'przełączników' podnośnika. Ciągnik kupiłem niedawno i prawie od samego początku miałem problemy z podnośnikiem, raz podnosił a raz nie. Jeżeli ktoś posiada taki ciągnik to prosiłbym o pomoc bo nie bardzo wiem co mogę jeszcze zrobić...
    • Przez MariuszMasey
      Witam wszystkich. Mam pytanie. Czy da się dostawić pneumatykę do ciągnika Massey Ferguson 698t. Mój ciągnik pochodzi z Francji(chyba). Może ma ktoś ciągnik z oryginalnym systemem pneumatyki. Proszę o zdjęcia.
    • Przez szczygel18
      Witam potrzebuje namiary na firma ktora naprawie elektronike w ciagnikach rolniczych z okolic płocka mazowieckie