Skocz do zawartości
News
maly00

renault 155.54 problem z przednim napedem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
maly00    6

kupilem jakis czas temu renaulta 155.54 i od samego poczatku jest problem z przednim napedem mianowicie grzeje sie i to tak bardzo ze nie mozna dotknac reke lacznik przedniego napedu i walu ( przy przednim moscie) myslalem ze to wina opon ale opony sa dobrze dopasowane wiec odpada w srodku w moscie tez wszytko ok juz nie mam glowy co moze byc przyczyna dodam ze lacznik sciaga z przednego walka ataku na wal napedowy moze ktos cos poradzi? jakies pomysly z gory dzieki

corrado    359

Skoro mówisz że w moście wszystko jest dobrze to rozumiem że wszystko tam dobre i nie jest za ścisło spasowany?

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Ksawery    26

A kiedy Ci sie grzeje przy jakiej pracy? I po jakim czasie mi np. W plugu jak orze caly dzien nawet to przedni napęd sie nie zagrzeje a w bronach juz po dwóch godzinach gorący ale jadę bieg albo dwa wyżej. I i tez nie idzie dotknac

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomakos
      witam.kupilem niedawno uzywanego ursusa 1134 i niestety ma pewne braki w elektryce np nie wiem jak wlacza sie blokada przedniego mostu czy powinien byc oddzielny wlacznik elekt. czy moze wlacza sie automatycznie po wcisnieciu blokady tylnego mostujesli ktos pracuje na tej maszynie lub podobnej prosze  o podpowiedz.z gory dziekuje
    • Przez mr690
      Witam serdecznie.
      Jestem nowy na tym forum chcaiłbym sie kogoś poradzić gdyż mam dduży problem: posiadam mf 690 problem jest z przednim napędem mianowicie: po załączeniu przedniego napędu koła przednie obracają się bardzo wolno w stosunku do kół tylnych przekłada się to następująco 5 obrotów koł przednich do 20 kół tylnych. Prosze sobie wyobrazić jak się skręca w takiej synchronizacji. Ciągnik kupiłem tej zimy i tak się dzieje od początku, Prosze o pomoc. Pozdrawiam
    • Przez Nowak006
      Witam !
      mam taki problem otoz jechalem z przyczepami ze zbozem i chcialem lekko przychamowac i zalaczyl sie przedni naped i nie mozna go w zaden sposob wylaczyc . Wie ktos jaka moze byc przyczyna ?
      A i jeszcze dodam ze przestaly dzialac swiatla stop, pedal hamulca po nacisnieciu jakos tak pulsuje dziwnie i nie mozna zalaczyc blokady mostow niewiem czy to przez to samo ale od tego momentu sie wlasnie te wszystkie problemy zaczely  
      Z gory dziekuje kazdemu za pomoc kto tylko zainteresuje sie moim problemem
    • Przez RolnikAdi
      Witam! Mam problem z przednim napędem przy case '94r. Posiadam go od 3 lat pracuje w większości z turem. Od pewnego czasu gdy jeżdże po twardym na włączonym 4x4 ciężko się skręca i z kół dobiega głuchy dźwięk, a gdy wyłączam napęd koła dziwnie "odskakują". Na polu nic się nie dzieje tylko po betonie i twardej ziemi.
      Jeśli ktoś wie jaka może być tego przyczyna bardzo proszę o pomoc.

• Przez Gani43
      <p>Witam. Panowie mam problem z takim czyms Moj problem polega na tym że nie wiem jak wyjac tulejke mosiezna ktora znajduje się w srodku . Proszę o pomoc Pozdrawiam.</p>

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.