News
RolnikAdi

Case IH 840 problem z przednim napędem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
RolnikAdi    25

Witam! Mam problem z przednim napędem przy case '94r. Posiadam go od 3 lat pracuje w większości z turem. Od pewnego czasu gdy jeżdże po twardym na włączonym 4x4 ciężko się skręca i z kół dobiega głuchy dźwięk, a gdy wyłączam napęd koła dziwnie "odskakują". Na polu nic się nie dzieje tylko po betonie i twardej ziemi.

Jeśli ktoś wie jaka może być tego przyczyna bardzo proszę o pomoc.

Edytowano przez RolnikAdi

zyzio405    13

podnies przod na turze do gory podejdz do kola z przodu np z lewej i sprobuj nim pomachac gora dol jezeli masz luz to rozbieraj najprawdopodobniej ten stukot to polosie juz sie koncza albo satelity w napedzie to juz sam zweryfikuj i taka rada na twardy terenie wylanczaj naped
zaobaczysz

RolnikAdi    25

Ok dzięki spróbuje.

Po twardym jeżdże przeważnie bez napędu ale trzeba i włączyć :)

Edytowano przez RolnikAdi

Wiadomość z agroFakt.pl

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Looleek
      Witam. Mam problem z reduktorem biegow w case ih 845xl rok1986 - dzwignia po prawej stronie na dole. Nie wchodzi dolna skrzynia, slychac tylko zgrzyt. Gorna pozycja wchodzi prawidlowo i luz tez. Jaka moze byc tego przyczyna i jaki ewentualny koszt naprawy? Ciezko jest bez tego jezdzic glownie z obciazeniem, 4 biegi nie wystarczaja. Ponoc synchronizator jest do wymiany, a moze jest jeszcze cos co moze do tego prowadzic? Z gory dzieki za odpowiedzi
    • Przez gustaww
      Czy ktoś próbował ją rozebrać i zregenerować?

• Przez gandi77
      Witam mam taki problem mam chyba zepsuty termostat w case mx 135 ponieważ silnik osiąga niską temperature pracy wczoraj przy agregacie ledwie przekroczył żółte pasmo na wskaźniku, czy może ktoś mi napisać gdzie ten termostat się znajduje w którym jest miejscu?
    • Przez pawel100474
      Jak odkręcić koło pasowe w case jx 60 bo chcę wymienić uszczelniacz bo mi cieknie.
    • Przez rafko52
      Witam mam problem z półbiegami w case mx90c  jest taki ze półbieg 2-3-4  nie chcą zawsze wchodzić właściwie  lub wogle ich niema  , bywa też ze  wyswietlacz pokazuje 4 a jest faktyczny stan przełożenia 2, tak samo jest z 3 a jest cały czas na 2 , bywa też że gwałtownie spadnie z 4 do 2 półbiegu . Co może być przyczną tej usterki
      Błendy widoczne sa14,15,72,82,62
      oleje i filtry zostały zmienione na nowe
      hydro-akumulator też jest nowy ( i jakie tam powinno być ciśnienie w barach ) bo ja mam nabite 15barów
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.