Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Cześć.
Od jakiegoś czasu przymierzam się do montażu ładowacza czołowego. Dealer John Deere u którego zakupiłem ciągnik poleca polski ładowacz Hydrometal AT30. Jestem już praktycznie zdecydowany ale szukam opinii innych użytkowników? Czy ktoś uzytkuje taki ładowacz?post-218337-0-50426300-1502874760_thumb.jpg

cris10    12

Stałem pod podobnym wyborem tylko że mi polecali do DF Hydramet cena za nowy 20 k bez osprzętu. Kupiłem Quicke'a za niecałe 18 mało używany i jestem zadowolony. Co do ładowacza to byłem od początku nastawiony na jakiś markowy zagraniczny sprzęt i jak do tej pory nie żałuję

Nie chce używanego. Zamówiłem już AT30. Rozmawiałem z kilkoma uzytkownikami ładowaczy Hydrometal. Żadnej negatywnej opinie nie usłyszałem. Wszyscy polecali :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Tigon
      Witam , szykuje się do ostatecznej decyzji miedzy tymi ciągnikami , prosiłbym was o pomoc w dokonaniu wyboru , ciągnik ma być pomocnicy w gospodarstwie i pracować z turem.
    • Przez John_Deere_6800
      Witam, otóż mam taki problem z jd 6800 podczas używania wyjść hydraulicznych wywala nakrętkę ze zbiorniczka wyrównawczego i wylewa olej, nie wiem co może być tego przyczyną przecież do tego zbiorniczka powinien ściekać olej który wyleci podczas odpinania węży a nie olej pod ciśnieniem. Może ktoś miał już taki problem w swoim jd. Proszę o pomoc i szybką odpowiedź.
    • Przez DearJohn
      Witam, mam pytanie odnośnie wałów posiewnych Jacek, czy na lekkiej ziemi klasa IVa-V John Deere 5720 (85KM 4 tony) poradzi sobie z 5m Cambridge'a i jaką średnice wybrać, pytam gdyż producent dość ogólnie podał 86-96 KM a waga w 450mm a 530mm to 500kg różnicy więc na pewno ciągnik inaczej będzie szedł, jeśli są jacyś użytkownicy takich wałów prosiłbym o ciągnik z jaką robią i jak z zapasem mocy??  Z góry dzięki, Pozdrawiam.
    • Przez radeklegia
      Witam.potrzebuje opisu bezpieczników bo na tej klapce to nic nie ma.i chciał bym się dopytac co do oświetlenia zegarów i radaru czy tam się wymienia jakieś żarówki. ?