Skocz do zawartości

Polecane posty

michal666    0

Witam mam taki problem z moją 12, mianowicie wszystko było z nim ok ale naszło mnie żeby wyczyścić filtr powietrza, wymieniłem wkłady, przedtem wyczyściłem wszystko, nalany świeży olej do  miski na dole.Gdy pierwszy raz go odpaliłem zaczął dymić na niebiesko, pomyślałem że za dużo oleju nalałem do michy, sprawdziłem było ok.Traktor chodził tak jakby powietrze szło z tłumika, przy tym na wysokich obrotach dymił.Dzisiaj był mechanik i stwierdził że nie palił na jeden cylinder, wymieniliśmy wszystkie końcówki wtrysków, ciśnienie ustawione na 15 MPa.Po złożeniu traktor dymi jak smok i średnio się wkręca na obroty.Dym leci niebieski, jak chwile pochodzi na niskich obrotach i doda się gazu to wydmucha ciemny dym.Co może z nim być?

mariusz(ZDUN)    191

a szmaty to on ci nie wciągną nie wiem czego wy szukacie odkręć rurę ssącą z filtrem pość go chwilę na samym kolektorze i wszystko będziesz wiedział 

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

michal666    0

Jutro tak spróbuję, chociaż już tak chwilę chodził, zdjąłem ten przewód gumowy który idzie tam do filtra powietrza w środku.Zdejmę ten gruby przewód przy kolektorze ssącym i odpalę.A może być tak że pompa nie podaje tyle paliwa, wiem że było ustawione 13 MPa, teraz jest 15 MPa, powinno być 16,5 MPa, może w pompie jest problem?

Edytowano przez michal666

Wiadomość z agroFakt.pl

tomek73    233

Najlepiej jest ustawione na 18 MPa. testowałem te ustawienia i  na 18 najlepiej chodziła, ale pompa musi być dobra.

michal666    0

Odkręciłem rurę od kolektora i chodzi tak samo, teraz wywala paliwo z pod 5 wtryskiwacza.Okazało się że 5 wtrysk nie był dobrze dokręcony jak była wkładana końcówka.Ustawiliśmy z mechanikiem zapłon i teraz traktor chodzi elegancko.:)

Edytowano przez michal666

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kuba17425
      WITAM 
      kupiłem filtr powietrza do ursusa c 330 m i nie wiem czy do u góry w tym grzybku ( to się chyba nazywa cylkon ) leje się olej ?
      wiem że na dole się leje ale ostatnio znajomy mi powiedział że u góry też się leje i nie wiem czy lać czy nie pomocy !
      a czy filtr orginalny różni się od podróbki bo orginał jest droższy o 100zł i jak wam się one sprawują 
      z góry dzięki za odpowiedz
    • Przez Grandzik
      Kupie ursusa 1224 w woj podlaskim, zadbanego i w pełni sprawnego
    • Przez ZimowyZolnierz
      Witam, stoję przed zakupem kolejnego ciągnika do firmy, wywóz nieczystości płynnych, w zimie odśnieżanie, koszenie nieużytków. Do teraz raczej stawialiśmy na zetora ale potrzeba czegoś mocniejszego niż 7745. Na co zwracać uwagę w ciężkiej serii.
    • Przez ma29
      Mam problem, od dwóch dni chcę wyciągnąć półosie z tylnego mostu w Ursusie 2812.Prosiłbym o podpowiedz może ktoś Wyjmował?
    • Przez jackob1997
      Witam wszystkich obecnych na forum.
      Mam problem z odpaleniem ursusa,sytuacja wygląda następująco;przedwczoraj chciałem odpalić ursusa i w momencie naciśnięcia przycisku rozrusznika padły akumulatory,wczoraj podłączyłem akumulatory do ładowania i próbuję odpalić i znowu ten sam cyrk.Przejrzałem całą instalację i wszystko jest dobrze podłączone niema żadnego luźnego przewodu (przewody od startera  również sprawdzone-wszystko ok).Moim zdaniem winny jest elektromagnes rozrusznik (jest to rozrusznik z reduktorem),a co to może być waszym zdaniem.Czekam na odpowiedzi,z góry Dzięki  

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.