Skocz do zawartości
damian123141

zetor 8111 brak świateł

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rabit500    2

Jak nie ma nic to najpierw czy jest masa i czy któreś z wtyczek się nie wypiela lub nie urwła się wiazka.

Wiadomość z agroFakt.pl

Tomasz78    411

Jasnowidza szukasz na forum .szukaj od źródła prądu do odbiornika to nic trudnego a i wiedzę wzbogacisz

Edytowano przez Tomasz78

binek    264

witam. brak świateł , kierunkowskazów z prawej strony. Co to może być?

i

opisz troszkę dokładniej, gdzie niema tych świateł? na błotniku i z tyłu? czy może na całej prawej stronie łącznie głównym z przodu? Jeżeli na błotniku i z tyłu to zajrzyj do kostki która jest przy lewej nodze w kabinie.

zetorki12    2675

Kuźwa , człowieku - weź żaróweczkę 12v , włóż w jakąś oprawkę , dwa kabelki i patrz po kolei . ... No i dodam , że tam gdzie prąd nie dochodzi - to żaróweczka nie zaświeci , a tam gdzie prąd dochodzi - zaświeci .

ZETOR TEAM

gosciu506    22

brak masy pociagnij masę kablem i problem się skonczy i tematów tego typu na forum już jest sporo więc po co zakładasz kolejny

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez skok
      Witam
      Gdzie bezpiecznie w ciągniku zetor 12145 mogę podłączyć przewody elektryczne od prasy case RBX453 żeby podczas awari przełącznika 12/24 nie spalił się komputer od prasy.
    • Przez skok
      Witam
      czy do dwóch   halogenów w dachu montowanych fabrycznie mogę dołożyć dwie lampy led 27W i zostawić je na tym samym bezpieczniku i włączniku ??
    • Przez adam12tr
      Witam
      Poszukuje osoby która posiada zetora forterre  11741 z silnikiem Deutz/same 1000.6Wt1 .W tym ciągniku jest regulator  świec żarowych, niestety nie jest on opisany w schematach dedykowanych dla tego modelu Zetora. Mam urwane dwa przewody od wtyczki tego sterownika i nie mam czasu robić doktoratu odnośnie ich prawidłowego położenia. Jeśli ktoś ma taki ciągnik to bardzo prosił bym o fotkę tej wtyczki od strony przewodów, wystarczy zdjąć prawą przednią pokrywę maski. Zamieściłem wycinek serwisówki gdzie regulator to element o numerze 79, a druga fotka to moja sytuacja;(
      Za pomoc z góry dziękuję.
      Pozdrawiam Adam12tr

• Przez dzarjan8111
      Od czego jest  kontrolka zaznaczona na zdjęciu i gdzie powinien znajdować się dokładnie czujnik  ? Pytam bo kable zostały odcięte.

• Przez michas1934
      czy ma ktoś sprawny czujnik orbitrola zetor zts 8245-16245?czy to jest taki sam czujnik jak czujnik stopu od ursusa bo według katalogu to ten sam