mateusz9700

John deer 545 zrywa łańcuch

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
łańcuch
mateusz9700    0

Witam posiadam prasę John deer 545 i mam taki problem że cały czas zrywa mi łańcuch od podbieraka co zepne zrobię 3-4 bele i znowu się zrywa co może być przyczyną?

Wiadomość z agroFakt.pl

Jarecki88    192

Jak jest za długi i nie ma napinacza to go skróć. Chyba, że się wyciągnął i 'wychodzi' na zębatkę i wtedy go urywa.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mrursus360
      Witam Czy ktoś wie po ok. ilu tysiącach bel zużywa się pierwszy stopień rąbu na pasach w prasie John Deere 592
    • Przez mrursus360
      Posiada ktoś może instrukcje obsługi do prasy John Deere 592?Najbardziej zależy mi na obsłudze komputera.
      Czy ktoś montował aparat do sitaki do tej prasy? Czy montaż jest skomplikowany oraz czy są jakieś problemy po kupnie takiego apartau ze spalonej prasy?

Z góry dziękuję
    • Przez Mircia26
      Witam!
      Może kto ma podobną prasę jak na zdjęciu. Mianowicie kupiliśmy ją niedawno. Nie ma ona żadnego sterowania elektrycznego, a pytanie dotyczy tego jak i kiedy zaczyna się wiązanie beli. Pan, który ja sprzedawał (handlarz) mówił, ze po ustawieniu wielkości beli na podstawie tych cyferek po lewej stronie wiązanie nastąpi automatycznie?? Ten sznurek, który też jest do startu wiązania służy tylko wtedy gdy np bela jest mała a my skonczyliśmy prasowanie i chcemy pozbyć się tego co jest w prasie?? A jak jest? nie wiem w książce zakupionej na OLX nic o tym nie ma a i jej jakość kiepska. Ktoś ma taką prasę ? Też bez sterownika czy jak to nazywają. Proszę o pomoc

• Przez przemyslaw111187
      Witam
      Niedawno zakupiłem prase JD 590 i mam problem z podawaniem sznurka.Wcale nie załancza sie
      silnik ktory steruje siłownikiem od przesuwu sznurka po balocie.Sterownik ktorym steruje sie z ciagnika napewno jest sprawny
      sam silnik od przesuwu siłownika tez nie jest spalony gdyz sprawdzałem go na krotko i działa.Problem tkwi gdzies posrodku.
      Z lewej strony prasy u gory jest taka skrzynka do ktorej wchodzi wiekszosc kabli i cos w nie pstryka gdy wlaczam owijanie sznurkiem ,a silownik nadal stoi w miejscu tak jakby prad niedochodził.Nie wiem co sie dzieje i prosze o pomoc moze ktos miał podobny problem? i co to za skrzynka po lewej stronie prasy? Wiecie ile kosztje załozenie aparatu to wiazania siatka w takiej prasie?
      Z gory dziekuje i Pozdrawiam
    • Przez Ursus3b
      Prasa John Deere 592 czy Deutz-Fahr Varimaster560

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.