Skocz do zawartości
mateo105

Altro jak ustawic?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Altro
mateo105    1

witam wszystkich mam pytanie do uzytkownikow tego rozsiewacza jak go ustawic aby wysiewal na 12 m bo mam problem ze nie dorzuca mi za ciagnikiem i nie mam pojecia jak wyregulowac.

Piotr6991z    3

Masz na tarczy 2 łopatki? Jeśli tak to ta dłuższa musisz tak ustawić aby wyrzucała na te 6m, a tą krótszą ustawiasz czy ma więcej lecieć za ciągnikiem czy mniej, regulując jej wychylenie na tarczy. Na jakich obrotach WOM wysiewasz nawóz? Najlepiej taką próbę zrobić na polu gdzie nic nie rośnie będziesz widział czy równo leży nawóz na całej szerokości roboczej.

Edytowano przez Piotr6991z

Wiadomość z agroFakt.pl

michalll2532    44

Tez mam taki saletra ustawione łopatki na 4 dziurę. dorzuca na 6 m . polifoska juz tylko 5 m choć łopatka przestawiona na 5 dziurę .ogólnie metoda prób ustawisz. można trochę się wkurzyc przy ustawianiu dawki

Wojtek026    19

też mam altro to co na fabrycznym ustawieniu mam się spodziewać na ile metrów? to jak najlepiej ustawić a te krótkie łopatki too może wyrzucić?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez beny88
      Witam, niedawno zakupiłem Kvernelanda DS-M, miała być książka ale okazało się że zaginęła ;/, i teraz mam problem bo nie mam pojęcia jak się go ustawia.

Udało mi się dostać strony z tabelą na 15m, i zastanawia mnie co mam zrobić z tymi łopatkami bo jest ich 8 na talerz, dwie krótkie jakby na stałe reszta doczepiane mam też 4 dodatkowe o takiej samej długości, w tabeli jest podane na 15m chyba długość łopatek zapisane tak : 135/185/230 nie ma przy tym żadnego parametru strzelam że mm, tylko teraz pytanie ile tych łopatek ma być 3? 6>? 8?

Reszta w miarę jasna, miernik gramatury, potem skala liczbowa ustala ilość nawozu skala literowa czas i przy danej prędkości wychodzi dawka na ha wdg tabeli.

Kolejna sprawa w rozsiewaczu leżała przystawka do próby kręconej jednak nie za bardzo idzie to założyć czy trzeba ściągnąć łopatki? Czy dali mi nie od tego rozsiewacza bo wydaje się trochę przymała na łopatki

Jest ktoś w posiadaniu jakiejś instrukcji obsługi tego lub podobnego rozsiewacza ds?

Za każdą podpowiedź z góry dziękuję
    • Przez karol
      Niedawno kupiłem rozsiewacz BOGBALLE L2 może ktoś z Was ma podobny?? co sądzicie o tych rozsiewaczach?? Kolega ma podobny tylko, że starszy jest z niego zadowolony dlatego też kupiłem a Wy co o nich sądzicie??
    • Przez warchest
      otoz chcemy kupic rozsiewacz i myslimy nad kupnem rozsiewacza altro warto go brac chcemy kupic 1200 l by 2 bigbagi weszły i 15 metrow spokojnie rozrzucil bo opryskiwacz 15 metrow i by jedne sciezki byly co powiecie o tym rozsiewaczu altro . alo jaki inny rozsiewacz polecicie i taki nie zadrogi
    • Przez marcin1985
      szukam tabeli wysiewu do amazone za-f 603
      jak ktoś ma to moze mi podeśle w formie zdjecia czy jakos inaczej
      byle by wszystko było widac
    • Przez karol210589
      Witam. Chciałbym zapytać użytkowników rozsiewacze do nawozów Amazone Jet lub rauch aero. Chodzi mi przede wszystkim o ustalanie wysiewu na jakiej zasadzie się to odbywa, i jak to wychodzi w praktyce. Za kazda rzetelną informacje bardzo dziękuję:-)

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.