farmer15555

Kody błędów Case Maxxum Mx

Polecane posty

Lukas85    25

Błąd EHR 1-5 to błąd prawego swoznia sensorowego

Jeżeli chodzi o błędy PTO (WOM) lista ponizej

Błąd ze swozniem to najczesciej problem z sygnałem wyjsciowym z przetwornika wewnątrz. Jeżeli tak jest rzeczywiscie da sie to naprawić. Ja miałem taki sam błąd z prawym swożniem i udało mi sie go naprawic. W razie czego pisz na PW cos pomyslimy

pto.pdf

Edytowano przez Lukas85

Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

ryki    9

Ja kiedyś szukałem to w Google wpisywałem error pto case mx i coś tam możesz znaleźć.

Wiadomość z agroFakt.pl

Rufi88    0
Napisano (edytowany)

Cytat

Błąd EHR 1-5 to błąd prawego swoznia sensorowego

Jeżeli chodzi o błędy PTO (WOM) lista ponizej

Błąd ze swozniem to najczesciej problem z sygnałem wyjsciowym z przetwornika wewnątrz. Jeżeli tak jest rzeczywiscie da sie to naprawić. Ja miałem taki sam błąd z prawym swożniem i udało mi sie go naprawic. W razie czego pisz na PW cos pomyslimy

pto.pdf870.58 kB · 203 pobrań

Witam, mogę prosić o ponowne wstawienie pliku. Poszukuję kodów błędu do WOM - Case MX 150

Moje kody błędu to

15

24

62

Pozdrawiam

Edytowano przez Rufi88

Dawid1146    6

15- sprawdzić działanie przełącznika włączania wom i przycisku ON off ON.

24- wykasuj kody błędów

62- nadmierne obciążenie na wałku (sprawdzić obwód alternatora W ewentualnie naciąg paska, elektrozawór WOM, ciśnienie sprzęgła WOM)

Jak sprawdzić błędy w mx80c pytanie które błędy chcesz sprawdzić WOM EHR??

TheBociek1996    589

Case maxxum multicontloller i błąd 14061. Orientuje się ktoś od czego to może być?  W instrukcji niby pisze ze chodzi o pneumatyke, ale nic więcej oprócz tego żeby zgłosić się do autoryzowanego serwisu? 

Wiem, że nic nie wiem.

Dawid1146    6

Pokazuje ci ciśnienie powietrza nie pamiętam dokładnie ale może być czujnik ciśnienia sprawdzę w wolnej chwili jeśli Ci się nie spieszy. 

• Thanks 1

TheBociek1996    589

Ostatnio trochę w błotku pracował, możliwe że coś tam naleciało i nie łączy. Jutro będę sprawdzał. Dzięki wielkie. 👌

Wiem, że nic nie wiem.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez 5120CASE5120
      Dzień dobry, chciałem zapytać czy ktoś chciał już w ciągniku Case seria 51...(5120,5130.5140.5150) zmodernizować amortzacje kabiny. Orninalnie są gumowe poduszki które tylko niwelują drgania, zastanawiam się czy nie można było by zamontować sprężyn o odpowiedniej grubości i długości aby kabina była lepiej amoryzowana. (jeśli ktoś miałby zdjęcie to bardzo by pomogło) Przerabiał ktoś ten temat już? Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam 
    • Przez przemo1449
      Witam czy ktoś może posiada schemat instalacji elektrycznej do casa mx 110 ? jest mi bardzo potrzebna bo nie mogę dojść do ładu w swoim case niedawno kupionym 
      za wszelkie informacje na temat instalacji z góry dziękuje 
      pozdrawiam 
    • Przez PawelJurek123
      Witam,
      przychodzę z problemem, który męczy mnie od dawna, sytuacją wygląda następującą.
      Mój case david brown 1594 hydra-shift (1986), po włączeniu biegu i spuszczenia pedału sprzęgła, nawet na łące nie jedzie, wrażenie jakby ślizgało się sprzegło, nie czuć spalonego sprzęgła, pedał pracuje prawidłowo.
      Jaki może być powód, z góry dziękuję za jakiekolwiek podpowiedzi.
      Pozdrawiam
    • Przez bartekandruszko
      Witam mam problem z podnośnikiem w case 5150 problem polega na tym że po podniesieniu maszyny i zgaszeniu silnika podnosnik opuszcza dość w szybkim tempie, moje pytanie brzmi co może być przyczyną, nie szczelność na tloczysku? jak się za to zabrać, może coś innego? A drugi problem to bardzo szybko opuszcza jak na pracującym silniku mam podniesioną maszynę i wezmę na opuszczanie to można powiedzieć że nią rzuca o ziemię wcale nie reaguje na te małe pokrętło od prędkości opuszczania może to jest powiązane z tym że nie trzyma maszyny na zgaszonym silniku. Proszę o pomoc.
    • Przez Rafalk1990
      Witam potrzebuję rady, rozebrałem hamulce i został mi tylko ten tłok hamulcowy co pcha to wszystko jak go wyciągnąć? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj