Skocz do zawartości

Polecane posty

Claass    1

Sprzedam sieczkarnię samojezdną Agrostroj Mars. Silnik 6 cylindrów turbo 240 km. Sieczkarnia posiada heder 4 rzędowy napędzany hydraulicznie, zgniatacz do ziarna, napęd hydrostatyczny, obrotową rurę. 
Cena brutto 28000 zł 
Ewentualnie zamiana na inny sprzęt rolniczy

Zdjęcia dostępne na https://www.olx.pl/oferta/sieczkarnia-agrostroj-mars-zamiana-CID757-IDkpl7a.html

504369765 lub 500240876

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez atomik
      witam
      czy ktoś z was bawi się w nawozy startowe koło nasion w postaci mikro granulatu, jakie firmy stosujecie, wasze opinie itd.
      z opinii użytkowników tych co znam najlepiej chwalili timac physiostart cena 180 zł na ha wychodzi chyba. Sam miałem ochotę spróbować ale już mam posianą w tym roku kukurydzę.

Zapraszam do dyskusji
    • Przez MarcinKa
      Witam,mam na sprzedaż agregat aktywny Euroma.
      Jest to lekka maszyna,posiada wał rurkowy.Zęby uprawiające długie ,nie starte.Brak luzów oraz wycieków.
      Nie ma hydropaku ani zawiesia do siewnika.

Pracował na małym gospodarstwie z ciągnikiem C-360.Maszyna bez zastrzeżeń,śmiało mogę polecić.

Zmieniłem z powodu zakupu innego z hydropakiem. Zdjęcia postaram się wstawić a jak potrzeba wyślę zainteresowanym.
      Cena 5000 do neg.

Tel 693 706 906 albo 601 892 527.
    • Przez Mateo111
      Witam pomoze ktoś jak wysunac dolny zaczep na haku w john deere 6910S bo nie moge czy tam jest jakes  zabezpieczenie czy zawur .z góry dzieki. Zdiecie podgladowe na dole dalem.

• Przez Fugeo
      Cześć wszystkim
      Chciałbym się zorientować ile może kosztować złożenie przedniego TUZa oraz ile może kosztować taki TUZ. Może być używany. Ciągnik to Claas Ares 657 ATZ
    • Przez Hubert1604
      Witam,  
      Mam na sprzedaż bele siana. 
      Cena do uzgodnienia. 
      Odbiór osobisty. 
      Woj. Wielkopolskie, 62-730 Dobra. 
      Więcej info pod numerem: 724768398.
      18.02.2018