Skocz do zawartości

Polecane posty

Claass    1

Sprzedam sieczkarnię samojezdną Agrostroj Mars. Silnik 6 cylindrów turbo 240 km. Sieczkarnia posiada heder 4 rzędowy napędzany hydraulicznie, zgniatacz do ziarna, napęd hydrostatyczny, obrotową rurę. 
Cena brutto 28000 zł 
Ewentualnie zamiana na inny sprzęt rolniczy

Zdjęcia dostępne na https://www.olx.pl/oferta/sieczkarnia-agrostroj-mars-zamiana-CID757-IDkpl7a.html

504369765 lub 500240876

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez piotrek9411
      Witam, sprzedam fabryczny heder do rzepaku, szerokość 3,6m pasuje do claas merkator
      https://www.olx.pl/oferta/heder-stol-przystawka-do-rzepaku-claas-merkator-CID757-IDtVVel.html

Pozdrawiam
    • Przez Krisman1985
      Witam. Kupiłem niedawno dominatora 108 i zbliża się jego pierwszy sezon u mnie. Mam pytanie odnośnie kontroli strat. Jak sie to ustawia ? Mam kukurydze, owies, żyto, jęczmień ozimy, pszenicę. Jakim wartościom od 1-7 na potencjometrach odpowiadają ww. zboża ?  
    • Przez Stach42
      Sprzedam ciągnik w b.dobrym stanie.Przedni tuz , siedzenie Grammer, nowiutkie opony 100%. Wzmocniony podnośnik żółw wszystko działa.
      Zakończyłem produkcję i jest mi zbędny.Pracował u mnie na małym gospodarstwie przy prasie i rębaku do trawy.600 mtg temu przeszedł gruntowną kapitalkę , silnik podnośnik itd.
      45000 zł
      Podkarpacie
      664668802

• Przez lukus
      Witam mam taki problem że wymieniłem sprzęgło i teraz nie moge odpowietrzyc przegła. Nie Wiem co sie mogło stać . Proszę o pomoc.
    • Przez Theprzemo205
      witam! Może ktoś posiada wymieniony kombajn w tytule. Szukam informacji uzytkowania np jak ustawić go. Na co zwrócić uwagę przy nim itp. Każda informacja się przyda.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.