Skocz do zawartości

Polecane posty

Sybekkk    0

Witam, kupiłem niedawno Deutz Fahr Agrotron 4.85. Problem z jakim się tutaj zwracam jest następujący: otóż strzałka wskaźnika paliwa po włączeniu zapłonu idzie na full i jak dojdzie to opada i nie pokazuje ile jest paliwa tylko ciągle jest na dole już później jak opadnie. Początkowo myślałem, że to wina pływaka, ale odłączyłem pływak, sprawdziłem czy jakoś inaczej wskaźnik będzie działał i jest to samo, że idzie strzałka do góry i opada, jakieś pomysły lub sugestie co do tego problemu? Z góry dziękuję za pomoc

Witam, dołączę się do pytania. U mnie w Same Laser 90 mam dwa zbiorniki paliwa i dwa wskaźniki. Jeden działa normalnie a drugi idzie na full i jest tak cały czas

Wiadomość z agroFakt.pl

rabit500    2

Co do same jeśli masz 2 wskaźniki i jeden działa prawidłowo a drugi nie to napewno jest przerwa w obwodzie plywaka. Sprawdź miernikiem rezystancje plywaka jeśli jej niema to pływak do wymiany. Jeśli jest to szukaj uszkodzonego przewodu.

Sybekkk    0

Pływak zmierzony i pod wpływem nalania paliwa wartość ohm się podniosła, w kablu do ktorego sie podłacza pływak też jest prąd, a więc co może być przyczyną? 

trzeba wyciągnąć pływak i sprawdzić tak jak ktoś wcześniej napisał omomierzem czy na całej skali płynnie zmienia się wartość czy nie ma przeskoku i czy kable nie maja zwarcia do masy

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się