Skocz do zawartości

Polecane posty

Sybekkk    0

Witam, kupiłem niedawno Deutz Fahr Agrotron 4.85. Problem z jakim się tutaj zwracam jest następujący: otóż strzałka wskaźnika paliwa po włączeniu zapłonu idzie na full i jak dojdzie to opada i nie pokazuje ile jest paliwa tylko ciągle jest na dole już później jak opadnie. Początkowo myślałem, że to wina pływaka, ale odłączyłem pływak, sprawdziłem czy jakoś inaczej wskaźnik będzie działał i jest to samo, że idzie strzałka do góry i opada, jakieś pomysły lub sugestie co do tego problemu? Z góry dziękuję za pomoc

Witam, dołączę się do pytania. U mnie w Same Laser 90 mam dwa zbiorniki paliwa i dwa wskaźniki. Jeden działa normalnie a drugi idzie na full i jest tak cały czas

Wiadomość z agroFakt.pl

rabit500    2

Co do same jeśli masz 2 wskaźniki i jeden działa prawidłowo a drugi nie to napewno jest przerwa w obwodzie plywaka. Sprawdź miernikiem rezystancje plywaka jeśli jej niema to pływak do wymiany. Jeśli jest to szukaj uszkodzonego przewodu.

Sybekkk    0

Pływak zmierzony i pod wpływem nalania paliwa wartość ohm się podniosła, w kablu do ktorego sie podłacza pływak też jest prąd, a więc co może być przyczyną? 

trzeba wyciągnąć pływak i sprawdzić tak jak ktoś wcześniej napisał omomierzem czy na całej skali płynnie zmienia się wartość czy nie ma przeskoku i czy kable nie maja zwarcia do masy

niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Grzenio
      Wie ktoś może co oznacza błąd nr 85 w DF agrotronie z 2008 r.
      Może ktoś już spotkał się z tym błędem?
      Z góry dzieki za pomoc.
    • Przez wojtek4321
      Witam
      Chciałem zapytać czy wie ktoś jak naprawić wskaźnik paliwa w mf 3050 problem tkwi w tym że jak przekręcę kluczyk to wskazówka za miast iść do góry to idzie na du <ogranicznik już się urwał> jak wyłączę kluczyk wskazówka wraca na swoje miejsce nie wiem w czym tkwi problem jak by ktoś wiedział coś na ten temat proszę o odpowiedz .
      (próbowałem też coś tam złączać te kable przy pływaku ale nic nie pomogło w jednym przypadku tylko pokazywało pełno ale to nie jest to ;/ )
    • Przez aregus
      ęWitam. Mam problem z podnośnikiem. Mianowicie po odpaleniu silnika cięgna idą same do góry lecz po naciśnięciu nogą mozna je opóścic. Ponadto po podczepieniu pługa ciągnik nie ma siły go podnieść. Jest załozony nowy rozdzielacz, nowa pompa nowy olej i filtryi nic nie pomogło. Co może być przyczyną? z góry dziękuję za zainteresowanie tematem i odpowiedzi
    • Przez fokmen
      Siema zastanawiam sie nad kupnem nowego kombajnu w gre wchodza JD W660 lub 650, Claas Tucano 450 lub DF C 9206 TBS Wszystkie te kombajny napewno beda wyposazone w system poziomowania calego kombajnu. Czy ktos z Was moze wypowiedziec sie na temat tych kombajnow?? Macie z nimi styczność itd?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam,
       Szukam ciągnika z rocznika 2002-2004. Proszę o informacje odnoście różnic między starsza wersją a nowsza MK3. W internetowym katalogu tych maszyn znalazłem informacje że MK3 jest modelem produkowanym od 2001r. Jednak w ogłoszeniach trafiają się roczniki 2003 z kabina (dachem+halogeny) jak te z 99r. w czym rzecz?? 
      Czy kabina z halogenami pod dachem była oferowana za dopłatą?

W załączniku zdjęcia podglądowe (z wyszukiwarki).

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.